Naujienos

Brandos atestatų įteikimas Šilalės suaugusiųjų mokykloje

2015-07-15

 

Liepos 14 dieną Brandos atestatai buvo įteikti Šilalės suaugusiųjų mokyklos abiturientams. Šįkart brandą liudijančius dokumentus gavo nemažas būrys – net 30 mokinių.


Šios ypatingos šventės proga abiturientus sveikino mokyklos direktorė Daiva Rudminienė linkėdama pasinaudoti atestatu kaip  bilietu  į kitą gyvenimo etapą. Buvo įteiktos padėkos labiausiai nusipelniusiems mokytojams I. Darčienei, V. Pocevičienei, B. Jankauskienei, J. Baubkuvienei  bei sėkmingiausiai egzaminus išlaikiusiems ir aktyviausiai mokyklos gyvenime dalyvavusiems abiturientams D. Orlovai, Z. Baublienei, V. Stasytienei, E. Dermontaitei, D. Ramanauskaitei, M. Leškytei, L. Vasiliauskaitei.

plačiau
Turininga savaitė

2015-06-17

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo ir specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniams mokslo metai nesibaigė sulig paskutiniąja mokslo metų diena. Mokykloje šurmulys tęsėsi ir pamokoms pasibaigus: čia vyko vaikų vasaros stovyklos „Savaitės kodas“ renginiai. Mokinius į mokyklą kasdien kvietė vis naujos veiklos, praturtinusios įspūdžiais, teigiamomis emocijomis, gera nuotaika.

plačiau

2015-06-02

 

Šviesu, jauku, gražu... Tokiais žodžiais galima apibūdinti gegužės 29 dieną specialiosiose (lavinamosiose) klasėse vykusią popietę. Tądien   mokiniai ne tik atsisveikino su knygomis ir sąsiuviniais, bet ir parodė, ko išmoko per mokslo metus. Artimuosius jie pradžiugino dainomis, šokiais, spektakliuku, mažomis dovanėlėmis. 


Prieš akis – vasara. Linkime mokiniams gerų atostogų, o rugsėjį jų, jau pailsėjusių ir sustiprėjusių, vėl lauks mokyklinis suolas.

plačiau
Nuaidėjo paskutinis skambutis

2015-05-28

 

Gegužės 27 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos abiturientai palydėti  simboliniu skambučiu, kuris jis jiems, deja, paskutinis. Atėjo metas sudėti paskutiniuosius taškus, sutelkti visas jėgas ir, sėkmingai išlaikius artėjančius egzaminus, įgyti taip trokštamą brandos atestatą.

 

Šios gražios šventės proga abiturientus sveikino mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, renginio svečiai Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus bei jo pavaduotoja Vera Macienė, drąsinančių žodžių negailėjo dvyliktokų auklėtojos Irena Darčienė bei Vilija Pocevičienė, vienuoliktokai, jų auklėtojos. 

plačiau

2015-04-22


Balandžio 16 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko šventė „Lietuva – mano gimtinė“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai.  Vaikai ir mokytojos šiam renginiui atsakingai ruošėsi: mokėsi mįslių, dainelių, eilėraštukų. Šventės metu visa, kas išmokta, mokinukai galėjo pademonstruoti. Čia skambėjo dainos, buvo deklamuojami eilėraščiai, surengta piešinių paroda, išrinktas mįslių karalius. Visi mokiniai buvo apdovanoti ir džiaugėsi nuotaikinga ir gražia švente.

plačiau

2015-04-23

 

Balandžio 22 diena jaunimo klasių mokiniams buvo neeilinė. Tądien  nuostabus oras, žadėjęs  šaunią dieną, nenuvylė: kelionė buvo išties puiki. 

 

Išvykos metu mokiniai pirmiausia aplankė pirmąjį Lietuvos muziejų – D. Poškos Baublius, įsikūrusius  Bijotų  kaime.  Muziejaus darbuotoja ne tik papasakojo apie jo įkūrėją rašytoją D. Pošką, supažindino su legendomis apipinta Baublių atsiradimo istorija, bet ir suteikė galimybę apžiūrėti neseniai atnaujintą vandens malūną. Buvo galima pasigrožėti sutvarkyta parko teritorija, šiuo metu apimančia net šešis hektarus.

plačiau

2015-04-14

 

Profesijos pasirinkimas – nelengvas žingsnis ateities kelią besirenkančiam jaunuoliui. Pažinti, įvertinti save, o kartu ir projektuoti ateitį padeda mokyklose dirbantys ugdymo karjerai koordinatoriai.

 

Šilalės suaugusiųjų mokykloje dirbančios ugdymo karjerai specialistės Linetos Dargienės iniciatyva jaunimo klasių mokiniai turėjo galimybę praplėsti akiratį ir daugiau sužinoti apie įvairias profesijas. Balandžio 9 dieną buvo suorganizuota išvyka, kurios metu jaunimo klasių mokiniai aplankė Klaipėdos aukštąją jūreivystės mokyklą bei Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą. Jaunuoliai galėjo ne tik sužinoti apie dominančias specialybes, bet ir akimirkai „tapti“ laivo kapitonais, jūreiviais, kirpėjais ar kosmetologais.

plačiau