Naujienos

Sausio 13-oji

PASIENIEČIŲ VIZITAS MOKYKLOJE
PASIENIEČIŲ VIZITAS MOKYKLOJE

2021-12-14

 

Gruodžio 14 d. mokyklos specialiosiose klasėse, seimo nario Jono Gudausko iniciatyva, lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai su savo tarnybiniais šunimis. Pareigūnai nuoširdžiai bendravo su mokiniais, kantriai atsakinėjo į klausimus, pasakojo linksmas istorijas iš tarnybos su augintiniais. Smagu buvo stebėti augintinių pasirodymą, mokiniai turėjo galimybę paliesti ir paglostyti šunis.

Dėkodami svečiams išlydėjome juos į tarnybą.

Džiugu, kad susitikimo įspūdžiai praskaidrino švenčių laukimą.

 

Mokyklos informacija

2021-11-30

 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patvirtino tvarką, kaip nuo gruodžio 1 d. šalies darbuotojai, kuriems privalomas periodinis profilaktinis testavimas, turės testuotis dėl COVID-19. Mobiliuose punktuose tyrimai nebebus atliekami. Išimtys bus taikomos kai kurioms asmenų grupėms, kurioms išliks teisė testuotis valstybės lėšomis.

 

SAM primena, kad visą pandemijos laikotarpį COVID-19 testavimas turėjo svarbią reikšmę pandemijos valdymo kontekste ir padėjo saugiai sugrįžti į darbo vietas bei ugdymo įstaigas. Šiuo metu skiepijimas yra efektyviausia priemonė, siekiant užkirsti kelią COVID-19 plitimui.

 

Nuo gruodžio 1 d. periodinis profilaktinis testavimas dėl COVID-19 nebus kompensuojamas valstybės lėšomis ir bus apmokamas darbuotojo lėšomis šių veiklų ir sričių atstovams:

plačiau
2021 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiai

RUDUO MIŠKE, SODE IR DARŽE
RUDUO MIŠKE, SODE IR DARŽE

2021-10-29

 

Prieš iškeliaudami rudens atostogų, visą savaitę, specialiųjų klasių mokiniai vykdė įvairias veiklas tema: ,,Ruduo miške, sode ir darže“. Buvo gaminami įvairūs darbeliai, vyko piešimo užsiėmimai. Mokiniai mokėsi mįslių, žaidė žaidimus. Savaitės pabaigoje kiekvienoje klasėje buvo surengta paroda, vyko darbų pristatymas ir aptarimas.

 

Specialiųjų klasių mokytojos

SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU
SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU

2021-10-04

 

Spalio 4 d. mūsų mokykloje lankėsi seimo narys Jonas Gudauskas. Seimo narys domėjosi suaugusiųjų klasių mokinių problemomis, jaunimo klasės reikalingumu. Apsilankė specialiosiose klasėse. Susitikimo metu aptarėme įtraukiojo ugdymo iššūkius, apžiūrėjome patalpas ir turimas priemones.

 

Mokyklos informacija

Istorija ir atmintis: rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena
Istorija ir atmintis: rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena

2021-09-24

 

Šilalės suaugusiųjų mokykloje per istorijos ir lietuvių kalbos pamokas buvo paminėta tragiška žydų tautos istorija. Buvo prisiminti Antrojo pasaulinio karo faktai: žydų žudynės, koncentracijos stovyklos. Bet daugiausia mokinių širdis palietė A. Frank „Dienoraščio“ eilutės, skaudi jaunos mergaitės istorija, tragiška lemtis. Daug sužinojome apie mūsų kraštiečių žydų istoriją iš knygos „Šilalės krašto žydai: istorija, atmintis, paveldas“. Šie pažadinti faktai priminė, kad reikia gerbti, puoselėti atmintį apie tuos, kurių netekome.


Bibliotekoje paruošta parodėlė knygų, kuriose atskleista tragiška žydų tautos istorija.

PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“ (NR. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

 

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų bei nuotolinio mokymo(si) aplinką.

 

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

 

Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės, valstybinės bendrojo ugdymo mokyklos, švietimo pagalbos įstaigos, kolegijos ir universitetai.

plačiau