IŠVYKA Į PAGRAMANČIO REGIONINĮ PARKĄ

2023-09-22

 

 

Rugsėjo 22 d. (penktadienį), specialiųjų klasių mokiniai lankėsi Pagramančio regioniniame parke. Vaikai pasigrožėjo kraštovaizdžiu, atsiveriančiu nuo apžvalgos bokšto, susipažino su Akmenos ir Jūros upėmis. Turiningai ir įdomiai praleido laiką.

 

Specialiosiso klasės mokytoja

Auksė Vydmantienė

 

plačiau
Rugsėjo 1-osios švenė

KVIEČIAME

MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖ

2023-06-09

 

Prabėgo dar vieni mokslo metai. Jie atnešė daug naujų dalykų, kurie liks mokinių ir mokytojų prisiminimuose.

Birželio 8 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokslo metų užbaigimo šventė buvo itin šilta, džiugi, priverčianti prisiminti visa tai, kas buvo nuveikta per visus ilgus mokslo metus.

Šventės metu sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Daiva Rudminienė. Šventėje taip pat dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Jančiauskas ir ŠIlalės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jolanta Skrodenienė. Svečiai buvo dosnūs gražiais žodžiais ir dovanomis.

Visus džiugino mokinių atliekami, žaismingi muzikiniai pasirodymai.

Puikios nuotaikos pakylėti, mokinius išlydėjome į užtarnautas vasaros atostogas, paleisdami po balionėlį į dangų.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Laura Ačienė

plačiau
PASKUTINIS SKAMBUTIS

2023-06-01

 

Gegužės 31 d. paskutinis skambutis nuskambėjo Šilalės suaugusiųjų mokyklos 67-osios laidos abiturientams. Šventė buvo džiugi, pilna geros nuotaikos, nuoširdžių emocijų.

Mokinius sveikino ir drąsino mokyklos direktorė Daiva Rudminienė. 4g abc klasių vadovės Irena Darčienė, Vilija Pocevičienė ir Alma Judelienė. Edita Pėlikienė, specialiosios klasės mokytoja, šiais mokslo metais taip pat išlydi du savo mokinius, jiems linkėjo svajonių išsipildymo, stiprybės.

Savo gražiomis dainomis džiugino Šialės Dariaus ir Girėno progimnazijos pirmų ir ketvirtų klasių mokinių ansambliai, vadovaujami mokytojos Loretos Krompalcienės.

Šiais mokslo metais brandos egzaminus laikyti yra pasiruošę 68 abiturientai, linkime jiems didelės sėkmės!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Laura Ačienė

plačiau
KVIEČIAME

                                                                                                                                                                                               

ERASMUS+ KA122-ADU
ERASMUS+ KA122-ADU

2023-05-23

 

Gautas finansavimas Erasmus+ KA122-ADU projektui „Patrauklus ir efektyvus suaugusiųjų švietimas“. Projekto tikslai: suaugusiųjų mokymosi motyvacijos didinimas, aktyvus IKT taikymas ugdymo procese, aktyvesnis mišriojo ugdymo taikymas mokinių mokymosi pažangumo gerinimui.

 

Mokyklos informacija

 

SKAITYMO IŠŠŪKIS. AŠ MYLIU SAVO KRAŠTĄ

2023-04-20

 

Specialiųjų klasių mokiniai, padedami mokytojų: Auksės Vydmantienės ir Aldonos Pipirienės, dalyvavo ilgalaikėje edukacinėje veikloje "Skaitymo iššūkis. Aš myliu savo kraštą". Mokiniai piešė piešinius tema "Aš myliu savo kraštą". Taip pat išmoko deklamuoti eilėraščius. Balandžio 20 d. Dionizo Poškos Baublių muziejuje vyko ilgalaikės edukacinės veiklos baigiamasis renginys, kurio metu visi mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, bei turėjo galimybę padeklamuoti išmoktus eilėraščius.

Džiaugiamės mokinių pasiekimais, bei mokytojų nuoširdžiu darbu.

Mokyklos informacija

plačiau
DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE PARODOJE
DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE PARODOJE

2023-04-17

 

Džiaugiamės, kad pasiruošimas džiugiai šv. Velykų šventei neliko nepastebėtas. Specialiųjų klasių mokiniai drauge su auklėtoja Jolanta Aleksandravičiene dalyvavo respublikinėje parodoje "Velykos mūsų kieme". Mokiniai ir auklėtoja apdovanoti padėkomis už sukurtą velykinį kiemelį.

 

Mokyklos informacija

spausdinti