SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU
SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU

2021-10-04

 

Spalio 4 d. mūsų mokykloje lankėsi seimo narys Jonas Gudauskas. Seimo narys domėjosi suaugusiųjų klasių mokinių problemomis, jaunimo klasės reikalingumu. Apsilankė specialiosiose klasėse. Susitikimo metu aptarėme įtraukiojo ugdymo iššūkius, apžiūrėjome patalpas ir turimas priemones.

 

Mokyklos informacija

Istorija ir atmintis: rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena
Istorija ir atmintis: rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena

2021-09-24

 

Šilalės suaugusiųjų mokykloje per istorijos ir lietuvių kalbos pamokas buvo paminėta tragiška žydų tautos istorija. Buvo prisiminti Antrojo pasaulinio karo faktai: žydų žudynės, koncentracijos stovyklos. Bet daugiausia mokinių širdis palietė A. Frank „Dienoraščio“ eilutės, skaudi jaunos mergaitės istorija, tragiška lemtis. Daug sužinojome apie mūsų kraštiečių žydų istoriją iš knygos „Šilalės krašto žydai: istorija, atmintis, paveldas“. Šie pažadinti faktai priminė, kad reikia gerbti, puoselėti atmintį apie tuos, kurių netekome.


Bibliotekoje paruošta parodėlė knygų, kuriose atskleista tragiška žydų tautos istorija.

Rugsėjo 1-osios šventė

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA
TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Vaikystė – pats gražiausias ir nerūpestingiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis.

 

Birželio 1-ąją dieną specialiųjų klasių mokiniai linksmai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Mokiniai susirinko mokyklos kieme ir visi buvo raginami perteikti savo svajones piešiniuose ant kiemo grindinio. Vaikai nuoširdžiai ėmėsi darbo ir kiemas greitai nusidažė įvairiomis spalvomis. Smagu buvo pasidžiaugti vaikų piešiniais ir kartu su visais pasitikti vasarą.

 

 

Mokyklos informacija

spausdinti