Naujienos

2012-10-30

 

Kam man Tu, Viešpatie, davei
Tą karštą širdį vien kentėti?
Kodėl aš negaliu blaiviai,
Šaltai kaip dauguma žiūrėti?


(Maironis)

plačiau

2012-10-10

 

MOKYTOJAU,
Po skambėjimu metų,
Po vėju, po saule,
Po rugpjūčio žvaigždėm,
Po gerumo šviesa,
Be suktybės, be melo,
Klastos, be apgaulės
TU - pavargusioj žemėj -
Palaimos šviesa.

plačiau
Draugystė tęsiasi...

2012-10-03

 

Šiais mokslo metais Šilalės suaugusiųjų mokyklai patikėtas lavinamųjų klasių vaikučių, besimokančių pagal specialiojo ugdymo programas lavinimas. Iki šiol jie mokėsi Šilalės Dariaus ir Girėno vidurinėje mokykloje (dabartinėje progimnazijoje). Džiugu, kad ten užsimezgusi graži draugystė nenutrūko.

plačiau
Europos kalbų diena mokykloje

2012-10-03

 

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Kasmet Europoje kalbų dieną vyksta šimtai renginių: spektaklių, žaidimų vaikams, muzikinių žaidimų, kalbų kursų, radijo ir televizijos laidų, konferencijų – galimybės tiesiog neišsemiamos!

plačiau

Gyvenimas - kaip pasaka, su daug išbandymų ir laiminga pabaiga. Tokio gyvenimo linkėjo Šilalės suaugusių bendrojo lavinimo mokyklos vienuoliktokai abiturientams Šimtadienio proga. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis.

plačiau
Prieš aptariant 2011-2012 mokslo metų pirmo pusmečio  rezultatus, mokyklos mokytojų Metodinės tarybos dėka vyko paskaita „Šiuolaikinė pamoka – išorės vertinimo kontekste“. Lektorė L. Pociuvienė ne tik pateikė naudingos informacijos, bet ir atsakinėjo į mokytojų klausimus, diskutavo, dalijosi gerąja patirtimi.
plačiau
Žiemos (Šv. Kalėdų) atostogos

Žiemos (Šv. Kalėdų) atostogos truks
nuo 2011-12-27 iki 2012-01-06

Adventas – susikaupimo, rimties ir laukimo metas. Laukiame užgimstančio Jėzaus Kristaus. Tačiau ar visi mokame ir žinome, kaip reikia sutikti ateinantį kūdikėlį?

Į Šilalės suaugusiųjų mokyklą pasidalinti mintimis apie Advento laikotarpį buvo pakviestas kunigas Viktoras Daujotis, mūsų kraštietis, dabar kunigaujantis Viešvienuose Šv. Trejybės parapijoje, Telšių rajone. Kunigas priminė, kad Adventas – tai žvilgsnio į save laikotarpis, susitelkimo ir susitaikymo su pačiu savimi ir su supančiu pasauliu metas. Kai aplink gyvenimas sukasi beprotišku tempu, reikia stabtelėti ir pagalvoti, ar visiems aplink gera, ar visi padarėme bent po keletą gerų darbų. Pasninkavimas, anot kunigo, tai atsisakymas gardesnio kąsnio tam, kad pagalvotume apie kitus. Nes dažnas dabar užsideda vienokias ar kitokias kaukes ir tarsi nemato realaus pasaulio, nemato ar nenori matyti to, kam reikia pagalbos.
plačiau