Naujienos

Paminėta savaitė be patyčių

2015-03-30

 

Kovo 23-27 Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose (lavinamosiose) klasėse vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Jos metu daug dėmesio buvo skiriama tolerancijos, draugiškumo bei pagarbos vienas kitam skatinimui. Visą savaitę buvo kalbama apie patyčias bei būdus jų išvengti.

 

Kiekvieną dieną buvo vykdoma vis nauja veikla. Akciją pradėjo mokytoja Edita Pėlikienė sveikinimo žodžiais ir palinkėjimais, kad ne tik šią savaitę, bet ir visuomet būtume tolerantiški ir draugiški. Su vaikais buvo žiūrimi filmai patyčių prevencijos tema.

 

Visą savaitę mokiniai rašė padėkos ir atsiprašymo laiškus. Buvo vykdoma akcija „Gerumo delnai“, kurios metu ant nupieštų delniukų buvo rašomi gražūs posakiai, palinkėjimai apie draugystę, pagarbą... Auklėtojos Reginos padedami vaikai parengė stendą, kuriame sudėjo savo piešinius, rašinėlius.

plačiau
Žemės dienos minėjimas

2015-03-30

 

„Nueini į girią, mišką. Kaip jis gaudžia. Kaip lapai, medžiai šlama. Visokie gyviai  cirpia, zyzia, visokie paukščiai čiauška, čiulba. Nėra tylu, tačiau šventa lyg miške, mes klausomės, kaip tai darė žmonės prieš šimtus ir tūkstančius metų. Ir švenčiame. Švenčiame Žemės dieną“. (Vydūnas)

 

 2015 metų kovo 26 dieną, Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenė minėjo Pasaulinę Žemės dieną. Šią gražią šventę, sveikinimo žodžiu pradėjo Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorės pavaduotoja - Jovita Kiržgalvienė. Renginį vedė mūsų jaunieji draugai – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8 d klasės  moksleiviai – Giedrė Norvaišaitė ir Lukas Noreika. Apie Lietuvos gamtą ir jos grožį, apie besikeičiančius metų laikus dainavo nuotaikingas ir spalvingas 3 – 4 klasių mergaičių ansamblis (parengė muzikos mokytoja L. Krompalcienė). Artėjančio pavasario žiedus bei gėles dainose minėjo Agnės ir Bertos duetas, o nepakartojamas Giedrės balsas tiesiog pakerėjo žiūrovus... Pavasariškas dainas keitė užburiantys saksofono garsai, kuriais publiką žavėjo Urtė Kėblaitė.

plačiau

2015-03-23

Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro surengtame respublikiniame fotografijų  konkurse „Mano gimtasis kraštas“.

 

Už originaliai ir  kūrybiškai perteiktą gimtojo krašto grožį ir savitumą padėka apdovanota 12a klasės mokinė Vita Stasytienė. 

 

Mokinę konsultavo ir konkursui parengė istorijos ir geografijos vyr. mokytoja Irena Darčienė.

 

Sveikiname ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

plačiau

2015-03-19

 

Pirmadienį, kovo 17 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai lankėsi Jaunimo darbo centre. Centro darbuotoja Rimantė Gailienė papasakojo mokiniams, kuo užsiima šis centras, kuo jis gali būti naudingas jauniems žmonėms. Pasižvalgę po erdvias patalpas ir apžiūrėję stenduose pateikiamą informaciją mokiniai sėdo prie stalo pažaisti savęs pažinimo ir profesijos pasirinkimo žaidimo. Rezultatai privertė pamąstyti apie tai, ką norėtų nuveikti ateityje ir ko norėtų iš gyvenimo.

plačiau
Lietuvos nepriklausomybei – 25

2015-03-10

 

Šių metų kovo 11 dieną sukanka 25 metai nuo dienos, kai buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Šiai iškiliai datai pažymėti Šilalės suaugusiųjų mokykloje buvo surengta nuotraukų paroda „Tėvynė graži visados...“.

 

Dėkojame mokiniams ir mokytojams, aktyviai dalyvavusiems parodoje.

plačiau
Kaziuko šventės atgarsiai...

2015-03-05

 

FOTOREPORTAŽAS

plačiau
Šimtadienio atgarsiai

2015-03-05

 

Liko visai nedaug – tik 100 dienų pasisemti daugiau žinių, įgyti daugiau patirties ir su nerimu laukti egzaminų. Vasario 26 d. mokyklos abiturientai šventė Šimtadienį.

 

Gyvenimas - kaip pasaka, su daug išbandymų ir laiminga pabaiga. Tokio gyvenimo linkėjo Šilalės suaugusių mokyklos vienuoliktokai abiturientams šventės proga. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis, „išgydė“ nuo streso, gabiausiems įteikė pusatestačius. Direktorė D. Rudminienė linkėjo stiprybės, pasitikėjimo ir drąsos. Šventėje dalyvavusi Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja V. Macienė palinkėjo sėkmės, pasidžiaugė, kad suaugę žmonės siekia išsilavinimo ir stengiasi įgyvendinti svajones. Nuoširdžiausius linkėjimus auklėtiniams išsakė klasių auklėtojos I. Darčienė ir V. Pocevičienė.

plačiau
Vasario 16 – oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

2015-02-15

 

Vasario 16-oji  – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.  Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet.

 

Šilalės suaugusiųjų mokykloje šios iškilios šventės proga parengtas informacinis stendas.

 

Mokyklos erdves papuošė mokinių vaikučių piešinių parodėlė.

plačiau