Naujienos

2014-11-17

 

Spalio 23 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose klasėse vyko jau tradicine tapusi  popietė „Rudenėlio išdaigos“. Šventės metu mokiniai dainavo apie rudenį, šoko ratelius, žaidė žaidimus.

 

„Obuoliukų“ ir „Riešutukų“ komandos rungtyniavo estafetėse: „Kas greičiau nukas bulves?“, „Surink obuolius!“, „Kas taiklesnis?“.

plačiau

2014-10-16

 

Spalio 14 dieną specialiųjų klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę po Šilalės rajoną. 

 

Šilalė – tai Žemaitijos rajonas, garsėjantis Medvėgalio kalnu, S.Girėno tėviške, D. Poškos muziejumi, modernia Kaltinėnų bažnyčia bei kryžiumi, dar iš toli pasitinkančiu atvažiuojančius į  Kaltinėnus.

plačiau

2014-10-08

 

Spalio mėnesį tradiciškai švenčiama Tarptautinė mokytojų diena. Šilalės suaugusiųjų mokyklos dvyliktokai ir jų auklėtojos mokytojus į jau tradicija tapusią šventę sukvietė spalio 2 dieną. Renginį pradėjusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė ne tik pasveikino mokytojus artėjančios profesinės šventės proga, bet ir įteikė padėkas jubiliejinį metų skaičių dirbantiems mokytojams. Renginio svečiai – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos skautai – mokytojams padovanojo dvi puikias dainas. Neapsieita ir be linksmosios dalies. Šauniosios renginio vedėjos Vita, Deimantė ir Edita sumanė patikrinti mokytojų žinias surengdamos žaibo turnyrą. Žinoma, netrūko ir sveikinimo žodžių. Patys gražiausi, patys nuoširdžiausi padėkos žodžiai, linkėjimai buvo skirti mokykloje dirbantiems mokytojams. 

plačiau
Sporto diena mokykloje

2014-10-08

 

Sportas ir sveikata – visuomet greta. Šio šūkio vedami  Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai ir jų mokytojos rugsėjo 26 dieną dirbo netradiciškai. Buvo kalbama apie judėjimo naudą sveikatai, piešiami piešiniai. O svarbiausios, žinoma, čia buvo sportinės varžybos, kur siekta išsiaiškinti greičiausius, vikriausius, taikliausius. Visus lydėjusi puiki nuotaika – pats geriausias atlygis už pastangas.

plačiau
Lietuvos žydų genocido aukų atminties dienos paminėjimas

2014–09–24

 

Rugsėjo 23 – oji – Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena.

 

Šią įsimintiną dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių mokiniams buvo organizuojama netradicinė pamoka. Istorijos mokytoja Irena Darčienė papasakojo apie Lietuvoje gyvenusią gausią žydų bendruomenę ir ją ištikusią tragediją.

 

Iki Antrojo pasaulinio karo Lietuvoje gyveno apie 215000 – 220000 žydų tautybės žmonių, o Vilniaus miestas buvo vadinamas „Šiaurės Jeruzale“. Mokiniams buvo papasakota  apie tragišką žydų tautos likimą nacių okupuotoje Europoje ir Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metu. Holokaustas yra Lietuvoje gyvenusių, kūrusių visų mūsų valstybę, puoselėjusių savitas tradicijas ir kultūrą žydų – Lietuvos piliečių – netektis.

plačiau
Įteikti brandos atestatai

2014-07-14

 

Š. m. liepos 10 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai.

 

Šventę pradėjo ir skambia daina visus pasveikino Šilalės rajono Pajūrio S. Biržiškio gimnazijos mokinė Evelina Butvydaitė (mokytoja – I. Kozlovienė).

 

Renginyje sveikinimo žodį tarusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė palinkėjo abiturientams sėkmės verčiant naują gyvenimo puslapį. Renginio viešnia Šilalės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Ona Aurylienė ragino abiturientus nesustoti, mokytis toliau, įgyti profesiją.

plačiau
Nuaidėjo paskutinis skambutis

201-05-28

 

Ir vėl gegužis, ir vėl mokykla pražydo žiedais...


Gegužės 27 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje vykusi daugiaprasmių pajautų ir nuotaikų šventė – PASKUTINIS SKAMBUTIS – priminė, jog baigėsi moksleiviško gyvenimo etapas, jau perbristos sukūringos žinių upės, įveiktas kalnas vadovėlinių tiesų, liko paskutinieji žingsniai – brandos egzaminai. Šventės kaltininkams – abiturientams – tądien buvo skirta daug nuoširdžių palinkėjimų.


Šventę vedę vienuoliktokai tarė ne vieną sveikinimo žodį. Be to, kartu su muzikos mokytoju  Arūnu Šerpyčiu jie visus nustebino nuoširdžia daina.

plačiau