Naujienos

DALYVAVOME KONFERENCIJOJE „BEBAIMIS KNYGNEŠYS“

2017 – 05 – 11

 

  Gegužės 10 dieną Šilalės rajono Pajūralio pagrindinėje mokykloje vyko teorinė – praktinė mokinių konferencija „Bebaimis knygnešys“. Joje pranešimus pristatė mokiniai iš Šilalės rajono bei garbės svečias docentas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys, VŠĮ A. Kavaliausko etnografinio Gvaldų muziejaus įkūrėjas Albinas Kavaliauskas. 

plačiau
TIKĖJIMO LIUDIJIMAS MANO ŠEIMOJE

2017 – 05 – 10

 

  Gegužės 9 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko rajono tikybos mokytojų metodinio būrelio organizuoto fotonuotraukų konkurso „Tikėjimo liudijimas mano šeimoje“ baigiamasis renginys. Į jį sugužėjo konkurse dalyvavę mokiniai, juos rengę mokytojai bei svečiai – Šilalės parapijos klebonas kan. Algis Genutis ir Telšių vyskupijos  mons. kan., eduk. lic. Rimantas Gudlinkis.

plačiau
MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ

2017 – 05 – 07

  Nereikia nė sakyti, koks brangus yra pirmasis gegužės sekmadienis. Ir vėl kiekvienos Mamos kiemo vartai bus atverti vaikams ir anūkams, o Jų sieloje prasiskleis gėrio pumpurai. To gėrio Mamų širdys visuomet kupinos, todėl ir glaudžiamės prie jų krūtinės dideli ir maži, ieškome užtarimo, šilumos, ramybės...

plačiau
Poezijos popietė „Pavasario žiedai“

2017 – 04 – 10

 

  Balandžio 6 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko rusų kalbos poezijos popietė „Pavasario žiedai“. Renginys, kuriame dalyvavo rusų kalbos mokytojai ir jų mokiniai iš Šilalės rajono, buvo skirtas rusų kalbos populiarinimui, jos praktiniam taikymui bei tobulinimui. Mokiniai iš įvairių Šilalės rajono mokyklų džiugino klausytojus savo muzikiniais pasirodymais bei išraiškingai deklamuojamomis eilėmis.

plačiau

Sveikinimai mokyklai

plačiau
Graži pavasario šventė –  Žemės diena

2017 – 04 – 03


  Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ši data pasirinkta kaip pusiausvyros ir atsinaujinimo ženklas, galintis paraginti pamiršti tarpusavio skirtumus ir pripažinti bendrą tikslą – saugoti Žemės gamtą ir kitus išteklius.

plačiau
SUSIPAŽINOME SU KARIO PROFESIJA

2017 – 03 – 28

  Šilalėje prasidėjo karinės pratybos „Šilalė 2017“. Šiandien ir mes, mokytojos, su specialiųjų  klasių mokiniais ėjome į miestą, kur stebėjome kareivių patruliavimą, šarvuočių, kariškų mašinų važiavimą miesto gatvėmis. Prie savivaldybės stovėjusiame šarvuotyje E13 sutikome būrelį šaunių kareivių, kurie mums papasakojo, kaip ši mašina dirba ir ką su ja galima atlikti. Taip pat parodė ginklus, papasakojo, kam jie skirti ir kaip su jais elgtis. Galėjome pasimatuoti liemenę, šalmą, palaikyti sunkų ginklą. 

plačiau
DALYVAVOME SAVAITĖJE  BE PATYČIŲ 2017

2017 – 03 – 27

 

  Kasmet Lietuvoje vyksta „Savaitė be patyčių“, skatinanti atkreipti dėmesį į šį negatyvų reiškinį. Jos metu vykdomos įvairios veiklos, padedančios atpažinti patyčias bei tinkamai į jas reaguoti.

plačiau
PAMINĖJOME PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ

2017 – 03 – 20

 

  Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Tai diena, kai galima pasikalbėti apie savo namus – Žemės planetą. Turime visi rūpintis jos švara ir grožiu.

plačiau
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiame kitaip

2017 – 03 – 14

 

 Jau antri metai mūsų mokyklos jaunimo klasių mokiniai švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną renkasi į netradicines erdves. Pernai rinkomės į Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejų, o šiemet šiai šventei pasirinkome viešąją biblioteką.

plačiau