Naujienos

Žemės diena

2016-05-02

 

Balandžio 22 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose (lavinamosiose) klasėse  lankėsi Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai su biologijos mokytoja Živile Juškiene. Svečiai pradžiugino nuotaikinga programėle.  Buvo  prisiminta praėjusi Žemės diena, papuoštas „Gyvybės medis“. 

plačiau
Šventos Velykos

Paminėta pasaulinė Žemės diena

2016-03-22


Kovo 14-18 dienomis specialiosiose (lavinamosiose) klasėse vyko renginiai, skirti pasaulinei Žemės dienai, paminėti. Ši diena įprastai minima kovo 20-ąją, o Lietuvoje pradėta minėti nuo 1972 metų. Kartu vyko renginys, skirtas „Savaitei be patyčių“.

 

Viena diena buvo skirta eilėms ir dainoms apie žemę, Lietuvą ir pavasarį. Mokiniai piešė plakatus, kuriuose  atsispindi jų pasižadėjimai saugoti, tausoti, mylėti ir gerbti žemę „Apkabinkime tvirtai savo planetą Žemę“.

Su mokiniais aptartos paukščių parskridimo dienos, klausomasi jų čiulbėjimo, kuriuos mokiniai mokėsi pamėgdžioti, atpažinti pagal jų giesmeles.

plačiau
Paminėta Knygnešio diena

2016-03-16

 

Kovo 16-ąją minime Knygnešio dieną.

 

Šia proga mokyklos bibliotekininkė Regina Martinavičienė bei  lietuvių kalbos mokytojos Irena Gabrielaitienė, Vida Mažeikienė ir Birutė Jankauskienė parengė knygų parodą „Knygnešio kelias“.

plačiau

2016-03-16

2015-2016 M. M. II PUSMEČIO III SESIJOS KONSULTACIJŲ GRAFIKAS

plačiau
Gražiausi žodžiai Lietuvai

2016-03-14

 

Ak žodžiai, lietuviški žodžiai,
Susukę lizdus po tėvų
Pastoge kaip jaukūs sparnuočiai


Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, išvakarėse mes, Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių mokiniai, jų mokytojai, mokyklos direktorė Daiva Rudminienė ir pavaduotoja Jovita Kiržgalvienė, rinkomės netradicinėje aplinkoje, Šilalės Vlado Statkevičiaus  muziejuje, į popietę „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Svetingai čia mus priėmė muziejaus direktorė Soneta Būdvytienė. Popietės metu nuoširdžiai  skambėjo Just. Marcinkevičiaus, Maironio, J. Degutytės, T. Ūksienės, G. Mičiūnienės žodžiai, skirti Lietuvai, Šilalei, gimtinei. Juos skaitė ne tik  mokiniai, bet ir mokytojai, mokyklos direktorė, pavaduotoja. Šventėje eilėraščius skaitė ir specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai Jonė ir Mindaugas, kuriuos atlydėjo auklėtojos R. Valauskienė ir V. Šiaudytienė.

plačiau
Kaziuko mugė

2016-03-07


Kovo 4-ąją Šilalės rajono socialinių paslaugų namai svetingai pravėrė duris. Čia vyko tradicinė Kaziuko mugė. Pirkėjų akis traukė gausybė dirbinių iš molio, šiaudų, vytelių, popieriaus, siuviniai, siuvinėjimo darbai, kuriuos pagamino dienos centro lankytojai.

 

Jau kelinti metai su savo darbeliais dalyvauja ir Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis, auklėtojomis ir mokytojų padėjėjomis.

 

Šiemet mūsų stalai itin išsiskyrė darbelių įvairove ir gausa. Stalai buvo nukrauti ne tik darbeliais, bet ir kepiniais, kuriuos kepė auklėtoja V. Šiaudvytienė, mokytoja N. Vaitkevičienė ir mokinio Mindaugo sesuo Irma.

plačiau
Šimtadienis

2016-02-25

 

Kartu su besiartinančiu pavasariu mokyklos abiturientams artėja ir svarbus gyvenimo išbandymas – brandos egzaminai.

 

Tačiau iki jų – dar 100 dienų, o tai yra puiki proga dar kartą susirinkti į mokslo ir žinių šventovę, linksmai ir šmaikščiai pažvelgti į mokyklinį gyvenimą, padėkoti mokytojams, o galbūt ir... atsiprašyti.

 

Šia proga vasario 24 dieną į Šimtadienio šventę rinkosi III, IV gimnazijos klasių mokiniai, mokytojai, svečiai. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė D. Rudminienė, renginio svečias Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, mokyklos direktorės pavaduotoja J. Kiržgalvienė. Auklėtiniams paskutiniuosius pamokymus tarė ir sėkmės linkėjo abiturientų auklėtojos A. Judelienė ir D. Albrechtienė.

plačiau
Paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

2016-02-24


Šilalės suaugusiųjų mokykloje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – vasario 16-ajai – paminėti buvo skiriama savaitė „Lietuva trispalvės šviesoje“. Jos metu suorganizuota dailės darbų paroda, išleistas informacinis stendas „Vasario 16-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena“. Jaunimo klasių mokiniai dalyvavo dailaus rašto konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ bei šiai progai paminėti surengtoje matematikos olimpiadoje. Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai išbandė savo jėgas piešinių konkurse „Piešiu gražiausią žodį“ bei surengė  šventinį minėjimą.

plačiau
Vasario 16-osios paminėjimas

2016-02-17

 

Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę.


Vasario 16-oji – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet.


Specialiosiose klasėse šios iškilios šventės proga parengti informaciniai stendai.

 

Mokytojos supažindino vaikus su Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos istorija.

plačiau