Naujienos

Paminėta pasaulinė Žemės diena
Paminėta pasaulinė Žemės diena

2016-03-22


Kovo 14-18 dienomis specialiosiose (lavinamosiose) klasėse vyko renginiai, skirti pasaulinei Žemės dienai, paminėti. Ši diena įprastai minima kovo 20-ąją, o Lietuvoje pradėta minėti nuo 1972 metų. Kartu vyko renginys, skirtas „Savaitei be patyčių“.

 

Viena diena buvo skirta eilėms ir dainoms apie žemę, Lietuvą ir pavasarį. Mokiniai piešė plakatus, kuriuose  atsispindi jų pasižadėjimai saugoti, tausoti, mylėti ir gerbti žemę „Apkabinkime tvirtai savo planetą Žemę“.

Su mokiniais aptartos paukščių parskridimo dienos, klausomasi jų čiulbėjimo, kuriuos mokiniai mokėsi pamėgdžioti, atpažinti pagal jų giesmeles.

 

Surengėme išvyką prie Lokystos, apžiūrėjome pakrantes, bundančią gamtą ir pamaitinome antytes. Pasigėrėjome „Aušros“ gatvės kiemuose pražydusiomis pirmosiomis snieguolėmis.

 

Mokiniai žaidė žaidimą, kuriame reikėjo ant kamuolio suklijuoti žemynus ir padaryti Žemės gaublį. Perskaitė  linkėjimus Žemei, piešė netradicine technika gaublį.

 

 Savaitei be patyčių vaikai iš savo rankyčių sukūrė plakatą „Gerumas mus vienija“. Taip pat žiūrėjome filmukus, žaidėme žaidimus.

 

Su mokiniais nusprendėme susirinkę po atostogų surengti akciją „Padėk žemei“. 

 

 

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių pedagogės