Naujienos

100 dienų – tai šimtas galimybių
100 dienų – tai šimtas galimybių

2014-02-26

 

„Nuo pirmojo mokyklinio skambučio prabėgo nerūpestingiausias žmogaus gyvenimo etapas. Lygiai tas pats skambutis po 100 dienų bus naujo gyvenimo pradžia.“ – tokiais žodžiais į mūsų mokyklos abiturientus kreipėsi vienuoliktokai. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis, įvertino ir įteikė pusatestačius.

 

Abiturientai gavo pasukti galvas, atsakant į suktus „egzamino“ klausimus, išmanumo prireikė atliekant praktines užduotis. Rūpestingieji vienuoliktokai liepė dvyliktokams visų negandų ir neigiamų minčių atsikratyti sportuojant. O kad linksmiau būtų skaičiuoti dienas iki egzaminų, padovanojo kalendorių. Smagu, kad visi išbandymai buvo sėkmingai įveikti, daug gerų dalykų, drąsos ir ryžto palinkėjo mokyklos direktorė D. Rudminienė, klasių vadovės V. Stragauskienė ir S. Dimšienė. Skambiomis ir prasmingomis dainomis susirinkusius sveikino S. Vaičikauskaitė ir S. Vaičikauskienė.

 

Likusios 100 dienų – tai šimtas galimybių, kurios dar liko mokyklos pasaulyje, svarbiausia pasinaudoti jomis. Dvyliktokai už šventę padėkojo vienuoliktokams, o mokytojams linkėjo kantrybės ir supratingumo.

 

Tegul ateinantys išbandymai tik paskatina siekti tikslo, suteikia tvirtybės ir optimizmo. Didžiausios sėkmės Jums ir visų svajonių išsipildymo!

 

Mokyklos informacija