Naujienos

Atvirukas mylimam žmogui

2016-06-03

 

Birželio 1 dieną Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje vyko piešinių konkurso „Atvirukas mylimam žmogui“ dalyvių pagerbimo šventė. Konkursas buvo skirtas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, o į baigiamąjį  renginį tądien atvyko mokiniai ir juos ugdančios pedagogės iš Šilalės suaugusiųjų mokyklos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Tauragės rajono Skaudvilės specialiosios mokyklos, Tauragės rajono vaikų reabilitacijos centro „Pušelė“.

 

Jauku ir šilta. Tokiais žodžiais galima būtų  nusakyti šventės nuotaiką. Susirinkusius dainomis džiugino popchoras „Lietutis“ (vadovė L. Petkuvienė). Sveikinimo žodį jauniesiems dailininkams, jų mokytojoms tarė bei konkurso idėją atskleidė Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorė Daiva Rudminienė. Padėkas dalyviams, juos rengusiems pedagogams, apdovanojimus nugalėtojams įteikė Šilalės švietimo pagalbos tarnybos direktorė Birutė Jankauskienė, beje, kartu paragindama mokyklas aktyviau bendradarbiauti, nes partnerystė – tai  galimybė pasimokyti vieniems iš kitų. Šventę vedė bei jos apipavidalinimu rūpinosi metodininkė Indrė Bukauskytė. Saldžias dovanas mokiniams skyrė Šilalės suaugusiųjų mokykla, arbata bei saldumynais vaišino UAB „Antano paslauga“.

 

Šiuo renginiu, kurį organizavo Šilalės suaugusiųjų mokykla ir Šilalės švietimo pagalbos tarnyba siekta ne tik pagerbti konkurso dalyvius. Kartu norėta atkreipti dėmesį į vaikų su ypatingais poreikiais saviraiškos, savirealizacijos problemą, nes šie mokiniai dėl sveikatos, ribotų judėjimo galimybių  įvairiuose kūrybiniuose konkursuose dažniausiai tampa nelygiaverčiais dalyviais. O save išreikšti ir jėgas išbandyti trokšta kiekvienas. Džiugu, kad ši idėja išsirutuliojo į šiltą ir jaukų pasibuvimą, suteikusį puikių emocijų mokiniams, jų ugdytojams, šventės rengėjams.

 

Džiaugiamės švente, dėkojame rėmėjams ir tikimės, kad šis susitikimas – pirmas, bet  ne paskutinis.

 

Mokyklos informacija