Naujienos

Brandos atestatų įteikimo šventė

Liepos 12 dieną Šilalės suaugusiųjų bendrojo lavinimo vidurinėje mokykloje vyko brandos atestatų įteikimo šventė. Šventėje dalyvavo ne tik abiturientų artimieji, bet ir Šilalės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė. Prasmingi vedėjos žodžiai ir linkėjimai trumpam privertė susimąstyti. Daug gražių linkėjimų abiturientai išgirdo iš auklėtojos Vilijos Pocevičienės.

Šiais mokslo metais mokyklą baigė 45 abiturientai, brandos atestatus gavo 20.

Prieš įteikiant brandos atestatus mokyklos direktorė perskaitė ir įteikė kiekvienam abiturientui skirtus Šilalės rajono mero Jono Gudausko sveikinimus.

Padėkos raštais už gerą mokymąsi buvo apdovanoti Rosita Grikšaitė ir Arūnas Skarulskis.

Išeinantiems mokyklos direktorė sakė: „Išeinant labai svarbu, kokią gyvenimo dozę sugebėsit į save įkvėpti. Suprantu, kad Jus mokė ir auklėjo daug įvairių asmenybių... Tačiau visų Jūsų laukia didelis ėjimas per gimtąją žemę. Todėl prašau nepasidėti brandos atestatų į spintą, o tęsti savo kelionę mokantis“.

Abiturientai dėkojo mokytojams už kantrybę, supratingumą, teisingumą. Taip pat padovanojo atminimo dovaną mokyklai, bei su klasės auklėtoju Arūnu Šerpyčiu padainavo išleistuvių dainą.

Visi susirinkusieji nuoširdžiai džiaugėsi švente ir noriai pozavo atminimo nuotraukoms.


Mokyklos informacija