Naujienos

DALYVAVOME SAVAITĖJE BE PATYČIŲ 2017
DALYVAVOME SAVAITĖJE  BE PATYČIŲ 2017

2017 – 03 – 27

 

  Kasmet Lietuvoje vyksta „Savaitė be patyčių“, skatinanti atkreipti dėmesį į šį negatyvų reiškinį. Jos metu vykdomos įvairios veiklos, padedančios atpažinti patyčias bei tinkamai į jas reaguoti.

  Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo ir specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai tradiciškai  aktyviai  dalyvavo „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“ veiklose. Mokykloje vyko užsiėmimai „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms!“,  „Nelauk, kol sunkumai užaugs“. Buvo stebimi filmukai apie elektronines patyčias. Jaunimo klasių mokiniai kartu su savo auklėtoja Birūta Vičiūniene sudėliojo pozityvių minčių sienelę. Buvo išrinktas draugiškiausias mokyklos mokinys. Džiugu, kad juo tapo šiemet į mokyklos bendruomenę įsiliejusi 9j klasės mokinė Sara Bekaitė.

  Pasak „Vaikų linijos“ vadovo dr. Roberto Povilaičio, tikėtis sumažinti patyčias galime tiktai daug metų nuolatos ir kasdien dirbdami:  mokydamiesi tinkamai į jas reaguoti, skatindami aktyviau įsitraukti į patyčių situacijų sprendimą, nepritardami patyčių apraiškoms. Pritariame jo mintims ir prisidedame darbais.

 

Mokyklos informacija