Naujienos

ERASMUS+ PROGRAMOS KURSAI VALENSIJOJE
ERASMUS+ PROGRAMOS KURSAI VALENSIJOJE

2024-03-26

 

Šilalės suaugusiųjų mokykloje toliau vykdomos Erasmus+ projekto „Patrauklus ir efektyvus suaugusiųjų švietimas“ veiklos.
Kovo 18 – 23 dienomis mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laura Ačienė ir matematikos mokytoja Alma Judelienė dalyvavo tarptautiniuose kursuose mokytojams „Mišrus mokymasis: nuotolinio ir kontaktinio mokymo taikymas“ Valensijoje. Juose tobulinome IT kompetencijas, susipažinome su naujomis platformomis, kurių pagalba galima vesti įdomias interaktyvias pamokas. Taip pat mokėmės, kaip galima organizuoti ugdymą, kad jis būtų įdomus ir patrauklus besimokančiajam, kaip kokybiškai planuoti mokytojo ir mokinio darbo laiką. Kursų dalyviai iš Belgijos, Vokietijos, Kroatijos ir Lietuvos pristatė savo mokyklas, bei savo šalių švietimo sistemas.
Po mokymų buvo organizuojamos pažintinės ekskursijos Valensijos mieste, kurių metu turėjome galimybę aplankyti senamiestį, susipažinti su miesto istorija, prisimenant krikščionybės ištakas ir kitus svarbius mokslui ir pasauliui praeities istorinius dalykus. Didelį įspūdį paliko krikščioniškos tradicijos, kurios stipriai puoselėjamos Gavėnios laikotarpiu.
Dalyvavimas kursuose buvo finansuotas iš Europos Sąjungos programos Erasmus+.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laura Ačienė