Naujienos

Įteikti brandos atestatai
Įteikti brandos atestatai

2016-07-15


Liepos 14 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai.  Džiaugiamės , kad gražus būrelis  mokinių, prieš keletą metų nedrąsiai peržengusių mokyklos slenkstį su ryžtu įgyti vidurinį išsilavinimą, šiandien jau gali pasidžiaugti savo darbo rezultatais.  Brandos atestatai  šiemet įteikti 31 abiturientui.

 

Kaip visuomet, šventės kaltininkai sulaukė gausybės  sveikinimo žodžių, kuriuos  tarė mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, auklėtojos Daiva Albrechtienė ir Alma Judelienė.  Labiausiai nusipelniusiems ir aktyviausiai mokyklos veikloje dalyvavusiems mokiniams buvo įteiktos padėkos. Malonu, kad abiturientų nepamiršo  gausiai susirinkę jų artimieji.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės rengimo,  jaunimo klasės mokiniams Mantui ir Viktorijai – už puikiai pravestą renginį, dainininkėms Augustei ir Virginijai – už šventinės nuotaikos  sukūrimą, dailės mokytojai Jolantai Baubkuvienei – už  meninius sprendimus.

 

Abiturientams linkime  drąsos, ryžto  ir sėkmės kuriant savąją gyvenimo knygą.

 

 

Mokyklos informacija