Naujienos

Įteikti brandos atestatai
Įteikti brandos atestatai

2013-07-17

 

Liepos 12 diena Šilalės suaugusiųjų mokykloje buvo neeilinė. Tądien čia susirinkęs gausus būrys abiturientų, mokytojų, svečių, sveikinimo žodžiai ir pakili nuotaika tik dar kartą parodė, kad mokytis – niekada nevėlu, o brandos atestatas – labai svarbus dokumentas, nutiesiantis kelią tolimesnių svajonių link.

 

Šventę savo sveikinimo kalba pradėjusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė pasidžiaugė mokinių pasiekimais. „Prieš akis – viltinga ateitis, svarbu tikėti savimi ir nebijoti žengti tolimesnių žingsnių“ – linkėjo drąsos išeinantiems abiturientams.

 

Renginyje dalyvavusi Šilalės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė sveikino abiturientus, įveikusius vieną etapą, ir ragino ieškoti naujų galimybių, ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Savo ugdytinius sveikino dvyliktokų auklėtojos Irena Darčienė ir Birūta Vičiūnienė linkėdamos sėkmės gyvenimo kelyje, šviesios ateities ir svajonių išsipildymo.

 

Brandos atestatai buvo įteikti 29 abiturientams. Labiausiai nusipelnę mokyklai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

 

 

Mokyklos informacija