Naujienos

Kai liko tik šimtas dienų

Gyvenimas - kaip pasaka, su daug išbandymų ir laiminga pabaiga. Tokio gyvenimo linkėjo Šilalės suaugusių bendrojo lavinimo mokyklos vienuoliktokai abiturientams Šimtadienio proga. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis.


Abiturientai gavo pasukti galvas, kaip reikėtų iškepti Raudonkepuraitės močiutei pyragą. Jis pavyko puikiai, taip teigia jo paragavę vienuoliktokai bei mokytojai. Su šiuolaikišku vilku, laisvalaikiu besiklausančiu muzikos per ausinuką, teko sušokti smagų šokį, į kurį buvo įtraukti visi šventės dalyviai. Išradingi vienuoliktokai metė iššūkį dvyliktokams - buvo patikrinta, ar šie gerai pažįsta savo mokytojus – abiturientams teko atpažinti pedagogus iš jų vaikystės nuotraukų. Gydytoja patikrino visų susirinkusių sąnarių lankstumą, juk gera sveikata taip pat labai svarbu prieš egzaminus! Smagu, kad visi išbandymai buvo sėkmingai įveikti, palinkėta daug gerų dalykų savo bendraklasiams bei mokytojams.


Liko visai nedaug – tik 100 dienų pasisemti daugiau žinių, įgyti daugiau patirties ir su nerimu laukti egzaminų. Tačiau reiktų tikėti, kad gyvenimas – lyg pasaka, kuri visad baigiasi laimingai. Tegul ateinantys išbandymai tik paskatina siekti tikslo, suteikia tvirtybės ir optimizmo. Sėkmės egzaminuose!


Tomas Dargis,
Šilalės suaugusiųjų bendrojo lavinimo vidurinės mokyklos vienuoliktokas