Naujienos

Kai liko tik šimtas žingsnių

2013-02-19

 

Gyvenimas - kaip pasaka, su daug išbandymų ir laiminga pabaiga. Tokio gyvenimo linkėjo Šilalės suaugusių bendrojo lavinimo mokyklos vienuoliktokai abiturientams Šimtadienio proga. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis.


Abiturientai gavo pasukti galvas, atsakant į suktus „egzamino“ klausimus, išmanumo prireikė atliekant praktines užduotis. Rūpestingieji vienuoliktokai liepė dvyliktokams visas negandas ir neigiamas mintis supūsti į spalvotus balionus ir susprogdinti.

 

Smagu, kad visi išbandymai buvo sėkmingai įveikti, daug gerų dalykų palinkėjo Šilalės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė D. Bukėnienė bei perskaitė Šilalės rajono savivaldybės mero sveikinimą, mokyklos direktorė D. Rudminienė, direktorės pavaduotoja J. Kiržgalvienė klasių vadovės I. Darčienė ir B. Vičiūnienė.


Liko visai nedaug – tik 100 dienų pasisemti daugiau žinių, įgyti daugiau patirties ir su nerimu laukti egzaminų. Dvyliktokai už šventę padėkojo vienuoliktokams, o mokytojams linkėjo kantrybės ir supratingumo.


Tegul ateinantys išbandymai tik paskatina siekti tikslo, suteikia tvirtybės ir optimizmo. Sėkmės egzaminuose!


Mokyklos informacija