Naujienos

Lavinamųjų klasių moksleiviai smagiai išlydėjo rudenėlį

2012-10-30

 

Spalio 26 dieną Suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių  pedagogės su vaikučiais sukvietė į popietę „Pasikvieskime rudenį į svečius“. Jaukioje rudens lapais papuoštoje salėje išvydome nuotaikingą programėlę su dainomis ir šokiais, kurią paruošė neformaliojo ugdymo pedagogė Regina Valauskienė kartu su mokytojomis  Nijole Vaitkevičiene bei  Edita Pėlikiene Joms talkino mokytojų padėjėjos Alina Galminaitė ir Vida Volskienė. Į šventę su kraitele gėrybių atskubėjęs Rudenėlis buvo paruošęs daugybę užduočių. Vaikučiams teko pasukti galveles menant mįsles, minkles, prisiminti lietuvių liaudies patarles, priežodžius. O kiek džiaugsmo ir šypsenų padovanojo linksmosios estafetės! Teko išbandyti  savo taiklumą metant į krepšelius kaštonus, greitumą ir vikrumą – šokinėjant maišuose, skutant bulves ... Greičiausius, išradingiausius, vikriausius Rudenėlis apdovanojo prizais. Nė vienas neliko nepastebėtas.

 

Šventės pabaigoje mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, padėkos raštais apdovanojusi moksleivius ir mokytojus, palinkėjo visiems sėkmės bei išradingumo ateityje.


Po renginio apžiūrėjome lavinamųjų klasių moksleivių piešinių ir darbelių parodą. Buvome maloniai nustebinti  vaikučių bei jų mokytojų išradingumo, sumanumo. Vėliau visų laukė gausus rudeniškas vaišių stalas.


Dėkojame lavinamųjų klasių pedagogėms už padovanotas malonias akimirkas.


Mokyklos informacija