Naujienos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiame kitaip
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiame kitaip

2017 – 03 – 14

 

  Jau antri metai mūsų mokyklos jaunimo klasių mokiniai švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną renkasi į netradicines erdves. Pernai rinkomės į Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejų, o šiemet šiai šventei pasirinkome viešąją biblioteką.

  Kartu su lietuvių kalbos mokytoja Vida Mažeikiene, klasės auklėtoja Birūta Vičiūniene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalviene mes vienoje iš biliotekos erdvių skaitėme Maironio, Sigito Gedos, Janinos Degutytės eiles apie Lietuvą, dalijomės Vydūno mintimis apie Tėvynę, kalbėjomės, kas mums yra laisvė, ką reiškia Lietuva. Po to žiūrėjome pagal tikrus faktus sukurtą filmą „Kelias į Everestą“, kuris sužavėjo mus nuostabiais kalnų vaizdais, mat, filmą žiūrėjome 3D formatu. Supratome, kaip svarbu yra užsispyrimas, tikslo siekimas, nepaisant sunkumų, nesėkmių. Juk ir mūsų tauta ilgai siekė laisvės, nepriklausomybės. Daug buvo aukų, bet šiandien mes esame laisvi ir nepriklausomi ir tuo didžiuojamės.

  Norėtume padėkoti už šiltą priėmimą bibliotekos darbuotojoms. Mes supratome, kad ten esame kasdien laukiami ir tuo nuo šiol pasinaudosime.

 

Viktorija Butkutė

10j klasės mokinė