Naujienos

Nuaidėjo paskutinis skambutis


Gegužės 19 dieną Šilalės suaugusiųjų bendrojo lavinimo vidurinėje mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis. Šiemet dvyliktokų laukė paskutinis skrydis iš mokyklos suolo į egzaminų sesiją, o toliau į gyvenimą. Visų veiduose švietė šypsenos, žibėjo akys ir daužėsi širdys laukiančios, kada galės užverti mokyklines duris ir atverti kitas, už kurių slepiasi naujos galimybės.

Abiturientus sveikino orlaivio kapitonė direktorė Daiva Rudminienė: „ Jūs esate išlaikę ne vieną gyvenimo egzaminą, todėl brandos egzaminai – tai tik dar vienas laiptelis link jūsų tikslo, link jūsų svajonės... Sėkmės jums visiems“ bei įteikė sėkmės talismanus. Savo auklėtinius sveikino ir gerų žodžių negailėjo dvyliktokų auklėtojai Vilija Pocevičienė ir Arūnas Šerpytis.
 
Visų širdis sušildė dvyliktokų daina ir gėlės. Perduodami vienuoliktokams mokyklos raktą ir testamentu palikdami visą kilnojamą ir nekilnojamą turtą, palinkėjo: „Dirbdami galva užsidėkit šalmą“.

Dvyliktokai nuoširdžiai dėkojo mokyklos administracijai, savo auklėtojams, mokytojams ir vienuoliktokams už surengtą gražią šventę. O mes visi linkime jiems sėkmės.