Naujienos

Nuaidėjo paskutinis skambutis
Nuaidėjo paskutinis skambutis

201-05-28

 

Ir vėl gegužis, ir vėl mokykla pražydo žiedais...


Gegužės 27 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje vykusi daugiaprasmių pajautų ir nuotaikų šventė – PASKUTINIS SKAMBUTIS – priminė, jog baigėsi moksleiviško gyvenimo etapas, jau perbristos sukūringos žinių upės, įveiktas kalnas vadovėlinių tiesų, liko paskutinieji žingsniai – brandos egzaminai. Šventės kaltininkams – abiturientams – tądien buvo skirta daug nuoširdžių palinkėjimų.


Šventę vedę vienuoliktokai tarė ne vieną sveikinimo žodį. Be to, kartu su muzikos mokytoju  Arūnu Šerpyčiu jie visus nustebino nuoširdžia daina.


Renginyje kalbėjusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė linkėjo dvyliktokams drąsos ir susikaupimo laikant egzaminus, ragino nebijoti pasiremti savo gyvenimiška patirtimi ir patikino neabejojanti mokinių sėkme. Šventėje kalbėjusios  abiturientų auklėtojos Stasė Dimšienė ir Virginija Stragauskienė  linkėjo sėkmingai įveikti egzaminų slenkstį. Šviesių minčių, išmintingų sprendimų ir sėkmės egzaminų metu palinkėjo direktorės pavaduotoja Jovita Kiržgalvienė.


58 – oji abiturientų laida neliko skolinga ir mokyklos mokiniams testamentu paliko „dar ne visai nudėvėtą inventorių“ – vadovus, mokytojus, knygas, suolus...


Brandos egzaminais matuojamos mokinių žinios, per mokykloje praleistus metus įdėtas triūsas. Tikimės, kad atestatų įteikimo šventėje galėsime pasidžiaugti gerais rezultatais.


Mokyklos informacija