Naujienos

PAMINĖJOME TARPTAUTINĘ ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENĄ
PAMINĖJOME TARPTAUTINĘ ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENĄ

2017-12-11

 

Kad žmogus būtų laimingas, reikia tiek nedaug:
Truputį saulės, kai lyja,
Lašo lietaus, kai liūdna.
Minutės vienatvės, kai triukšminga,
Muzikos, juoko, gero žodžio, kai nuobodu...

 

Tarptautinė žmonių su negalia diena skirta tam, kad neįgalūs ir sveiki žmonės suprastų, išgirstų vieni kitus. Tai diena, kuri kuria ir stiprina šiltą, draugišką ryšį tarp sėdinčiojo vežimėlyje, gyvenančio su neregio lazdele ar kitaip suvokiančio pasaulį...Visi mes esame skirtingi, tačiau pirmiausia esame žmonės: mąstantys, kuriantys, įveikiantys iškilusias kliūtis, siekiantys daugiau nei turime šiandien ir trokštantys įprasminti savo gyvenimą. Atminkime, jog mūsų sumanymų sėkmė – mūsų pačių rankose.

 

Gruodžio 4 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos  specialiųjų klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojos, auklėtojos, mokytojų padėjėjos rinkomės į Šilalės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių, kur kartu su bibliotekos „Nykštukų klubo“ aktoriais, Šilalės lopšelio – darželio ,,Žiogelis“ „Bitučių“ grupės auklėtiniais, jaunimo klasių mokiniais paminėjome žmonių su negalia dieną ir Advento pradžią. Šiltais žodžiais susirinkusiuosius pasveikino Šilalės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė A. Žąsytienė, Šilalės viešosios bibliotekos direktorė A. Noreikienė, mokyklos direktorė D. Rudminienė. 

 

Nuoširdžiai dėkojame Šilalės viešosios bibliotekos kolektyvui, Šilalės lopšelio – darželio „Bitučių“ grupės auklėtojai D. Kasiliauskienei, muzikos vadovei G. Pauliuvienei už jaukią popietę.

 

Specialiųjų klasių vyr. mokytoja N. Vaitkevičienė