Naujienos

PAMINĖTA LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA
PAMINĖTA LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

2017 – 01 – 16

  Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais norėdami paminėti sausio 13- ąją – Laisvės gynėjų dieną –  prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

  Mokykloje veikė informacinis stendas apie sausio 13 – osios įvykius. Istorijos pamoka 9 – 10 klasių mokiniams taip pat buvo skirta šiai dienai prisiminti. Pamoka prasidėjo eilėmis, kurias skaitė 10 klasės mokinė Viktorija Butkutė. Mokytoja Irena Darčienė papasakojo apie įvykius prie Vilniaus televizijos bokšto. 10 klasės mokinys Mantas Butkus pristatė savo paruoštas skaidres apie žuvusiuosius.

  Pamokoje dalyvavusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė palinkėjo mokiniams būti savo Tėvynės, gimtojo krašto patriotais, niekada nepamiršti tų, kurie, būdami beginkliai, nugalėjo tankus, ir planuotas perversmas žlugo.

Visa mokyklos bendruomenė segėjo neužmirštuolių žiedus, ant langų kaip atminties ir pagarbos laisvės kovotojams simboliai degė atminimo žvakutės.

  Pamoka buvo užbaigta E. Masytės daina „Laisvė“ kartu peržiūrint dokumentinės medžiagos epizodus apie tai, kas vyko prie Vilniaus televizijos bokšto tą lemtingąją naktį.

Istorijos, geografijos ir pilietiškumo pagrindų vyresnioji mokytoja Irena Darčienė