Naujienos

PAMINĖTA SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ
PAMINĖTA SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ

  Kasmet Lietuvoje vyksta Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurios metu suaugusiųjų švietimo  institucijose organizuojami ir vykdomi įvairūs renginiai, sutelkiantys įvairių profesijų, požiūrių ir skirtybių žmones.

  2016 metų Suaugusiųjų švietimo savaitė „Mokymosi spalvos“, vykusi lapkričio 14 – 18 dienomis, Šilalės suaugusiųjų mokykloje taip pat buvo paminėta ir įprasminta įvairiomis veiklomis.

  Pirmąją savaitės dieną mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti paklausyti paskaitos „Efektyvūs mokymo metodai“, kurią pristatė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė. Buvo papasakota, kokiais metodais vadovautis pamokose, kad jos būtų veiksmingos ir  patrauklios šiuolaikiniam mokiniui.

  Turiningai veiklai dalyvius sutelkė taikomosios dailės užsiėmimas „Pažintis su monotipijos technika“, kurį organizavo dailės mokytoja ekspertė Jolanta Baubkuvienė. Sužinojome, kaip nesudėtingai, naudojantis monotipijos technika, pasigaminti puikių atvirukų.

  Savaitės metu mokykloje svečiavosi Šilalės švietimo pagalbos tarnybos specialistės. Psichologė Jolanta Kviekuvienė ir specialioji pedagogė Giedrė Mikaitytė paskaitė paskaitą „Suaugusiųjų mokymosi stiliai“. Renginio dalyviai turėjo galimybę nusistatyti savo mokymosi stilių ir išgirdo vertingų patarimų, kaip tuo pasinaudoti mokantis ir mokant.

  Artėjant šventėms kiekvienam norisi  jaukaus šventinio stalo. Kaip jį papuošti, dekoruoti, kaip kūrybiškai panaudoti įvairias smulkmenas praktinio užsiėmimo „Šventinio stalo spalvos“ metu papasakojo technologijų mokytoja metodininkė Elvyra Gedeikienė.

  Mokykloje atidaryta Šilalės meno mokyklos mokinių piešinių paroda „Tas nuostabus spalvų pasaulis“ (dailės mokytoja metodininkė Sonata Dargienė).

Savaitė baigėsi, o gautos žinios, įgūdžiai, tikimės, išliks ir bus panaudoti tikslingai.

Mokyklos informacija