Naujienos

Paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

2012-12-06

 

     Gruodžio 3 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko  popietė „Pabūkime kartu“. Renginys vyko Šilalės rajono Socialinių paslaugų centro salėje. Čia rinkosi Šilalės rajono valdžios atstovai, Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių moksleiviai bei su jais dirbančios pedagogės, moksleivių tėvai, administracijos darbuotojai, Dienos centro lankytojai ir kiti svečiai.


     Gruodis - ypatingas mėnuo. Jis prasideda mums visiems reikšminga diena - Tarptautine žmonių su negalia diena, o baigiasi visam krikščioniškajam pasauliui svarbiu adventiniu - kalėdiniu laikotarpiu. Tokiais žodžiais renginį pradėjo Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių vyr. auklėtoja, renginio vedėja R.V. Valauskienė. Tądien daug šiltų ir jautrių žodžių buvo pasakyta neįgaliesiems, jų artimiesiems, mokytojams. Liejosi nuoširdžios eilės, skambėjo dainos, iš moksleivių lūpų sklido jų svajonės. Popietėje pasirodė Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių moksleiviai, Socialinių paslaugų centro neįgalieji, Suaugusiųjų mokyklos moksleivės Renginyje dalyvavę rajono meras J.Gudauskas, mero padėjėjas R.Vaitiekus, administracijos direktoriaus pavaduotoja  V. Macienė, Švietimo , kultūros ir sporto skyriaus vedėja R.Kuzminskaitė, Socialinės paramos skyriaus vedėja D. Račkauskienė  linkėjo visiems sveikatos, ištvermės, kantrybės, mokėjimo džiaugtis mažais pasiekimais. Po šventės buvo galima pasigrožėti neįgaliųjų darbų paroda.


      Gruodžio 3-oji - tai priminimas pasauliui, kad jame yra ir truputį kitokių žmonių, kurie taip pat yra mūsų visuomenės dalis ir kaip  kiekvienas  trokšta būti mylimi bei reikalingi. Tikimės, kad žmonės su negalia niekuomet nebus užmiršti.


Šilalės suaugusiųjų mokyklos informacija