Naujienos

Paminėta tarptautinė neįgaliųjų diena
Paminėta tarptautinė neįgaliųjų diena

2013-12-05

 

Gruodžio 3 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose klasėse buvo surengta popietė „Duok ranką, drauge!“, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo mokyklos administracija, mokytojai, mokiniai.  Svečiavosi – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos skautai (vadovė – mokytoja E. Gedeikienė). Svečiai kartu su mokiniais ir mokytojais dainavo, šoko, piešė, žaidė, bendravo.

 

Kadangi ši diena sutampa su Advento pradžia, ant Advento vainiko, kurį nupynė specialiųjų klasių mokytojos, suspindo žvakė. Mokyklos direktorė D. Rudminienė visų mokytojų vardu įteikė mokiniams po mažytę dovanėlę – Advento kalendorių.

 

Tądien nekalbėjome apie problemas ir sunkumus, kuriuos patiria neįgalieji. Tai buvo jaukus pasibuvimas, nuoširdi bendrystė ir geras, prasmingas laikas praleistas kartu. Juk negalios paliesti žmonės  nori bendrauti, būti mylimi, suprasti, laukia dėmesio. Iš jų galime pasimokyti stiprybės, gerumo bei gebėjimo džiaugtis mažais dalykais.

 

Po renginio grožėjomės specialiųjų klasių mokinių rankdarbių paroda. Į dangų pakilo spalvingi balionai su vaikų norais ir svajonėmis.

 

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio.

 

Mokyklos informacija