Naujienos

PROGRAMOS „ERASMUS+" MOKYKLINIO UGDYMO SEKTORIAUS STRATEGINĖS PARTNERYSTĖS PROJEKTAS „BOOKS“
PROGRAMOS „ERASMUS+

2019-10-07

 

2017 metų gruodžio 29 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje startavo programos „Erasmus+" mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Books – Big Ocean of Knowledge“  („Knygos – Didžiulis žinių vandenynas“), skirtas jaunimo klasių mokiniams. Projekto, kuriame bendradarbiauja penkios mokyklos iš Turkijos, Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos ir Rumunijos, tikslas – ugdyti moksleivių skaitymo gebėjimus, kurie yra aukštesniųjų gebėjimų ir kasdienio gyvenimo pagrindas.

 

Antrasis trumpalaikis mokinių mokymosi vizitas 2019 metų rugsėjo 29 – spalio 5 dienomis vyko Ispanijoje, Villanueva de la Cañada (Madridas) Zola mokykloje. Jame dalyvavo penki Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai, dvi mokytojos ir  direktorė.

 

Susitikimo metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiose veiklose, įrodančiose, kad skaitymas yra įdomus ir naudingas užsiėmimas, kuris ne tik ugdo mokinių skaitymo įgūdžius, bet ir padeda formuotis jų asmenybėms. Taip pat apžiūrėjome mokyklą, lankėmės pamokose, bendravome su mokiniais ir mokytojais, dalinomės gerąja patirtimi, pasisėmėme naujų idėjų.  Darbinės sesijos metu buvo aptarta veiklų sklaida bei tolimesnė projekto eiga, numatytos tolimesnės veiklos, susitarta dėl trumpalaikio mokinių mokymosi vizito Lenkijoje.

 

Laisvalaikiu turėjome galimybę susipažinti su Ispanijos kultūra, istorija, papročiais. Apžiūrėjome Madridą, Toledą ir San Lorenzo de El Escorial vienuolyną.

 

Kelionė į Ispaniją, kaip ir visos kitos projekto veiklos, buvo finansuota iš Europos Sąjungos programos Erasmus+.

 

Projekto koordinatorė D. Albrechtienė