Naujienos

Puikus laikas vasaros stovykloje
Puikus laikas vasaros stovykloje

2016-06-14


Pasibaigus mokslo metams mes, Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo ir specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai, turėjome puikią galimybę turiningai praleisti laiką vasaros stovykloje „Savaitės kodas II“.  

 

Stovyklos metu apsilankėme Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Jo darbuotojos supažindino mus su čia vykdoma veikla, kartu  praplėtėme sveikos gyvensenos žinias. Linksmoje viktorinoje išrinkome sveikiausią mokyklos mokinį, menų dirbtuvėlėse išbandėme tapybos akrilo dažais galimybes.

 

Smagiausia buvo tai, kad galėjome pakeliauti ir pamatyti. Šaunią dieną praleidome išvykoje po Šilalės rajoną. Bijotuose susitikome su tautodailininku Alfonsu Martinėnu, aplankėme žymias rajono vietas, žaidėme sportinius žaidimus.

 

Puikūs įspūdžiai mus lydėjo Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Čia apžiūrėjome didingą Telšių katedrą, „Alkos“ muziejų, pasivaikščiojome Masčio ežero pakrantėmis,  aplankėme „Žvėrinčiuje“ įsikūrusius gyvūnus. 

 

Ne mažiau įdomu buvo susipažinti su Rietavo miesteliu, o smagiausia – Rietavo žirgyne, kur ne tik stebėjome tikrų jojikų pasirodymą, bet ir patys pabandėme pajodinėti, kas visiems mums buvo nauja patirtis.

 

Akimirkos šioje stovykloje buvo nepaprastos, labai linksmos. Tikiuosi, kad kitais metais ji bus dar smagesnė ir įsimintinesnė, su dar daugiau įspūdžių ir patirčių.

 


Mantas Butkus, Šilalės suaugusiųjų mokyklos 9 jaunimo klasės mokinys