Naujienos

Rudenėlio šventė
Rudenėlio šventė

2017-10-18


Laukais ir kloniais auksu spindėdamas atkeliauja ruduo. Kada į stiklą lietaus lašai barbena, ar rūke boluoja paskendusios kaimo sodybos, širdį užpildo tuštuma. Nebegirdėti laukuose čiulbančių paukštelių balsų, laukai nebedžiugina įvairiaspalviais žiedais, stovi auksinį rūbą nusimetę medžiai. Ilgėja vakarai, laukuose darbų sumažėja. Argi ne pats laikas pasidžiaugti vasaros, rudens gėrybių gausa.


Mūsų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniams spalio 11 diena buvo pilna įspūdžių ir malonių staigmenų. Visi buvome pakviesti į miško pasaką „Grybų šventė“, kurioje netrūko rudeniškų linksmybių, žaidimų, linksmų užduočių. Džiugino darbelių iš rudens gėrybių paroda, stebino vaikų, mokytojų, auklėtojų ir mokytojų padėjėjų išradingumas. Rinkome labiausiai patikusį darbelį. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė D. Rudminienė.


Už šventę dėkojame mokytojoms E. Pėlikienei, N. Vaitkevičienei, auklėtojoms V. Šiaudvytienei, J. Aleksandravičienei, mokytojų padėjėjoms A. Galminaitei, V. Volskienei, mokinių tėveliams.

 

Mokyklos informacija