Naujienos

RŪPINUOSI MŪSŲ PLANETA
RŪPINUOSI MŪSŲ PLANETA

2024-03-21


Specialiųjų klasių projektas - “Rūpinuosi mūsų PLANETA!”, skirtas pasaulinės Žemės bei Vandens dienai paminėti.
Kiekvienais metais kovo mėnesį minime pasaulinę Žemės ir Vandens dieną. Specialiųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis bei auklėtoja vykdė projektinę veiklą „Rūpinuosi mūsų PLANETA“. Šio projekto tikslas - diegti ugdytiniams meilę žemei, gamtai, sąmoningai rūpintis ja. Projekto metu mokiniai su mokytojomis Vilma Šiaudvytiene ir Aukse Vydmantiene aktyviai dalyvavo pokalbiuose bei diskusijose: kokios yra planetos Žemės spalvos, ką reiškia Žemės spalvos gaublyje, kas yra mėlynos, o kas - žalios spalvos, kodėl reikia rūšiuoti šiukšles, kokių spalvų yra šiukšlių konteineriai ir pan.
Atkreipdami dėmesį į vandens svarbą, jo kokybės reikšmę žmogaus sveikatai, mokiniai kūrė vandens apytakos rato maketą, su auklėtoja Jolanta Aleksandravičiene vyko į UAB „Šilalės vandenys“ pamatyti bei sužinoti, kaip yra valomas vanduo, ir kokiais keliais ateina, kol atsiduria mūsų namuose.
Mokytoja Aldona Pipirienė supažindino mokinius su atsinaujinančiais energijos šaltiniais, bei jų nauda mūsų Žemei.
Projektinę veiklą vainikavo mokyklos teatriuko pasirodymas, vadovaujamas mokytojos Editos Pėlikienės. Edukacinio spektaklio metu „Medžiai žemei“ mokiniai įtvirtino žinias apie švarią aplinką, žemės svarbą, bei jos išsaugojimą.

 

 

Specialiosios klasės mokytoja Auksė Vydmantienė