Naujienos

Šilalės suaugusiųjų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis
Šilalės suaugusiųjų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis

2013-05-16

 

Gegužės 15 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje aidėjo Paskutinio skambučio garsai. Čia susirinko gražus būrys šventiškai nusiteikusių abiturientų, mokinių, mokytojų, svečių. Visus lydėjo pakili nuotaika: nors prieš akis – abitūros egzaminai, tačiau jau įveiktas svarbus etapas, belieka tvirtai žengti išsvajoto atestato link.

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokytojų tarybos sekretorė iškilmingai perskaitė mokyklos direktorės įsakymą „Dėl leidimo laikyti brandos egzaminus“. Džiugu, kad šiais mokslo metais brandos egzaminus laikyti pasirinko beveik visi abiturientai. Tai – didelis pačių mokinių ir juos mokiusių mokytojų pasiekimas.

 

Šventėje kalbėjusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė pasidžiaugė, kad net 17 dvyliktokų jau turi pusę atestato, nes sėkmingai išlaikė menų brandos egzaminus. Kartu ji palinkėjo drąsos, stiprybės, atkaklumo ir... pagauti sėkmės paukštę.

 

Padrąsinančius žodžius dvyliktokams tarė šventės viešnia Šilalės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė. Ji ragino pabaigus mokyklą nesustoti, mokytis toliau, siekti žinių ir palinkėjo sėkmės palydovės – fortūnos.

 

Dvyliktokų auklėtojos Irena Darčienė ir Birūta Vičiūnienė su pasididžiavimu žvelgdamos į savo mokinius linkėjo jiems ateityje gerais darbais garsinti savo kraštą ir visuose gyvenimo keliuose turėti tris vadovus: Tikėjimą, Viltį ir Meilę. „Tikėjimas jus stiprins. Viltis atgaivins. Meilė apvainikuos jūsų gyvenimą pačiais gražiausiais žiedais“ – sakė išeinantiems auklėtiniams.

 

Atsisveikindami su mokykla abiturientai paruošė ne vieną staigmeną. Liejosi nuoširdūs padėkos žodžiai, linkėjimai, skambėjo dainos. Visus pralinksmino šmaikštūs Testamento žodžiai. Įspūdingo dydžio knyga – dvyliktokų dovana mokyklai, kuri jau puošia mokyklos erdves.

 

Dėkojame vienuoliktokams ir jų auklėtojoms už puikų renginį – džiugias akimirkas, praleistas kartu. O dvyliktokams linkime begalinės sėkmės laikant egzaminus ir žengiant į gyvenimą.

 

 

Suaugusiųjų mokyklos informacija