Naujienos

Šimtadienis
Šimtadienis

2016-02-25

 

Kartu su besiartinančiu pavasariu mokyklos abiturientams artėja ir svarbus gyvenimo išbandymas – brandos egzaminai.

 

Tačiau iki jų – dar 100 dienų, o tai yra puiki proga dar kartą susirinkti į mokslo ir žinių šventovę, linksmai ir šmaikščiai pažvelgti į mokyklinį gyvenimą, padėkoti mokytojams, o galbūt ir... atsiprašyti.

 

Šia proga vasario 24 dieną į Šimtadienio šventę rinkosi III, IV gimnazijos klasių mokiniai, mokytojai, svečiai. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė D. Rudminienė, renginio svečias Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, mokyklos direktorės pavaduotoja J. Kiržgalvienė. Auklėtiniams paskutiniuosius pamokymus tarė ir sėkmės linkėjo abiturientų auklėtojos A. Judelienė ir D. Albrechtienė.

 

Renginio vedėjai Mantas (9j kl.), Viktorija (9j kl.) bei Aivaras (III ga kl.) kartu III klasių auklėtojomis I. Darčiene bei D. Stragauskiene parengė puikią programą, kurioje netrūko įvairių užduočių, išbandymų, staigmenų staigmenėlių. Abiturientams teko išbandyti savo jėgas „Skaičiavimo užrištomis akimis“, „Galvelių sukimo“, „Balionų gaudymo“ ir kitose rungtyse. Visiems gerą nuotaiką padovanojo šventės viešnia Evelina, padainavusi dvi nuostabias dainas. Šventėje netrūko linksmo juoko, gerų emocijų ir puikios nuotaikos.

 

Mieli ABITURIENTAI, belieka susikaupti ir sėkmingai užbaigti pradėtus darbus. Sėkmės jums rengiantis egzaminams!

 

 

Mokyklos informacija