Naujienos

STOVYKLAI PASIBAIGUS
STOVYKLAI PASIBAIGUS

2017 – 06 – 14

  Jau treti metai iš eilės atostogų pradžia Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių ir specialiųjų klasių mokiniams – neeilinė. Šiemet mokiniai aktyviai ir linksmai leido laiką vasaros stovykloje „Pažink. Pamatyk. Patirk.“

Stovykla prasidėjo nuo sveikatos ir spalvų dienos. Mokiniai buvo maloniai priimti Šilalės rajono savivaldybės socialinių paslaugų namuose, kur juos pasitiko užimtumo specialistė Juzefa Jurkuvienė. Ji kartu su mokytoja Vilija Pocevičiene supažindino mokinius su lipdymo paslaptimis iš molio ir modelino. Veikla vyko kūrybinėse dirbtuvėlėse pasirinktose srityse. Po to mokiniai apsilankė Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure ir savo veiklą pratęsė sveikos gyvensenos pamokėlėje.

  Linksmai ir turiningai prabėgo „Amatų diena“. Vykome į Gintauto Grigaičio bityną, kuris yra Plungės rajone, Didžiųjų Mostaičių kaime, ir dalyvavome edukacinėje programoje „Iš bičių gyvenimo“.

Saldumynų mėgėjai ilgam prisimins kelionę į Klaipėdos konditerijos fabriką „Roshen“. Jos metu mokiniai susipažino su gaminama produkcija, apžiūrėjo gamybines patalpas, susipažino su šiuolaikinėmis technologijomis, galėjo savo rankomis pasigaminti ledinuką karamelės gamyklėlėje.

  Neliko nuskriausti gamtos ir augalų mylėtojai. Edukacinėje programoje „Nuostabus augalų pasaulis“ mokiniai susipažino su augalų įvairove, o apsilankymas Servų gėlininkystės ūkyje padėjo plačiau pažinti dekoratyvinių augalų grožį. Šeimininkų mokiniams įteiktos dovanos visą vasarą džiugins gražiais savo žiedais.

Stovyklą užbaigėme įvairiais žaidimais Šilalės miesto pušyne.

 

Mokytojos Nijolė Vaitkevičienė ir Edita  Pėlikienė