Naujienos

Suaugusiųjų mokymosi savaitei pasibaigus
Suaugusiųjų mokymosi savaitei pasibaigus

2015-11-23

 

Lapkričio 17 d. vyko sveikos gyvensenos mokymai „Sveiko gyvenimo mozaika“ skirti dienai „Žingsnis į sveiką gyvenimą“. Išklausėme įdomią ir naudingą mokytojos E. Gedeikienės paskaitą apie žolelių arbatos naudą, įvairių riešutų gydomąsias savybes. Po paskaitos ragavome vaistažolių arbatą, riešutus ir užkandžius iš vaisių ir daržovių.


Lapkričio 18 d. į susitikimą – diskusiją „Žingsnis į darbo rinką ir verslo pasaulį“ atvyko nemažas būrys buvusių mokyklos mokinių. Karjeros specialistė L. Dargienė ir mokytoja I. Darčienė diskusiją paįvairino praktine užduotimi – kūrėme verslo planą, kurį pristatėme ir aptarėme. Dar ilgai netilo kalbos prie arbatos puodelio.


Lapkričio 19 d. „Žingsnis į save, savo šeimą, artimuosius, supančią aplinką”. Šią dieną mokykloje vyko paskaita mokyklos bendruomenei “Vyraujančio psichologinio klimato reikšmė asmeninei savijautai ir darbo kokybei”. Po paskaitos lektorė J. Butkutė atsakinėjo į pateiktus klausytojų klausimus, diskutavo.


Lapkričio 20 d. aptarėme suaugusiųjų mokymosi savaitės “Aktyvus mokymasis aktyviam gyvenimui” renginius ir veiklą. Pasidžiaugėme, kad ryžomės žengti bent tris žingsnius link aktyvesnio mokymosi, aktyvesnio gyvenimo, drąsesnio bendravimo ir bendradarbiavimo.


Mokyklos informacija