Naujienos

Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė
Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė

2016–11–02 

 Spalio 24 – 28 dienomis Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitės renginiai. Ši tema pasirinkta neatsitiktinai: nūdienos technologijų ir sparčios kaitos amžiuje tiksliųjų bei gamtos  mokslų svarba nuolat didėja.

  Dailės pamokoje „Simetrija matematikoje ir dailėje“ mokiniai aplinkoje ieškojo ir dailės kalba pavaizdavo įvairius matematinius simbolius. Netradicinėje matematikos pamokoje su žaidimu KAHOOT mokiniai pasitikrino savo matematines žinias, o gudriausieji buvo apdovanoti įvairiais prizais. Fizikos  pamoka buvo kupina netikėtumų. Mokiniai,  atlikdami įvairius bandymus, ne kartą buvo nustebinti, be to, sužinojo, kaip ir kodėl veikia įvairūs  fizikiniai dėsniai.   Biologijos pamokos  metu mokiniai pagilino savo žinias  apie  įvairiausius, keisčiausius pasaulio gyvūnus.  Ne mažiau įdomi  ir turininga buvo  ekonomikos pamoka, vykusi netradicinėje aplinkoje – grožio salone.  Kirpyklos „Evex“ savininkė Rita Klimbienė mokiniams papasakojo, kaip galima pradėti savo verslą ir pasidalijo patirtimi.

  Savaitė baigėsi, o įspūdžiai lieka. Tikimės, kad ji padėjo mokiniams suvokti tiksliųjų bei gamtos mokslų svarbą ir pažvelgti į juos kitokiu žvilgsniu.

Mokyklos informacija