Naujienos

Žemės dienos minėjimas
Žemės dienos minėjimas

2015-03-30

 

„Nueini į girią, mišką. Kaip jis gaudžia. Kaip lapai, medžiai šlama. Visokie gyviai  cirpia, zyzia, visokie paukščiai čiauška, čiulba. Nėra tylu, tačiau šventa lyg miške, mes klausomės, kaip tai darė žmonės prieš šimtus ir tūkstančius metų. Ir švenčiame. Švenčiame Žemės dieną“. (Vydūnas)

 

 2015 metų kovo 26 dieną, Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenė minėjo Pasaulinę Žemės dieną. Šią gražią šventę, sveikinimo žodžiu pradėjo Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorės pavaduotoja - Jovita Kiržgalvienė. Renginį vedė mūsų jaunieji draugai – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8 d klasės  moksleiviai – Giedrė Norvaišaitė ir Lukas Noreika. Apie Lietuvos gamtą ir jos grožį, apie besikeičiančius metų laikus dainavo nuotaikingas ir spalvingas 3 – 4 klasių mergaičių ansamblis (parengė muzikos mokytoja L. Krompalcienė). Artėjančio pavasario žiedus bei gėles dainose minėjo Agnės ir Bertos duetas, o nepakartojamas Giedrės balsas tiesiog pakerėjo žiūrovus... Pavasariškas dainas keitė užburiantys saksofono garsai, kuriais publiką žavėjo Urtė Kėblaitė.

 

Ši nuostabi šventė mokykloje priverčia kiekvieno širdyje pajusti artėjantį pavasario džiaugsmą, juk tai diena, kuri suvienija žmones bendram rūpesčiui – tausoti bei saugoti gamtą, mylėti motiną Žemę.

 

Už gražias ir prasmingas akimirkas dėkojame šventės sumanytojai biologijos mokytojai Živilei Juškienei ir svečiams iš Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos.

 

 

Mokyklos informacija