Naujienos

2014-05-19

ŠILALĖS SUAUGUSIŲJŲ MOKYKLA
KVIEČIA MOKYTIS

 

Mokinius,  turinčius mokymosi, bendravimo sunkumų, stokojančius dėmesio, nepritapusius kitose ugdymo įstaigose, pašalintus iš mokyklos – į JAUNIMO KLASES.


Čia mokiniai ugdomi nedidelėse (ne daugiau 16 mokinių) klasėse, kiekvienam skiriama pakankamai dėmesio, sudaromos galimybės panaikinti išsilavinimo spragas, pasivyti bendraamžius. Jaunimo klasėse mokiniai mokomi tų pačių dalykų kaip ir jų bendraamžiai pagrindinėse, vidurinėse mokyklose, gimnazijose, tačiau jiems papildomai  siūloma technologinio profilio užsiėmimų.


Priimami 12 – 17 metų  jaunuoliai (ės) į 6-10 klases.

plačiau
Informacija

2014-05-19

 

Gerbiami mokiniai, primename jums, kad 7 – 11 klasių mokiniams mokslo metai baigiasi birželio 6 dieną, o 12 klasių – gegužės 29 dieną.

 

Taip pat 10 klasės ir 12 klasių mokiniams primename egzaminų tvarkaraštį.

Mamos dieną – vaikų staigmenos

2014-05-06

 

Gegužės 2 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose klasėse vyko renginys, skirtas Motinos dienai. Mokiniai eilėmis  pasveikino savo mamas, padėkojo už meilę ir rūpestį.

 

Po sveikinimų vaikai su mokytojomis pakvietė mamas kartu praleisti laiką žaidžiant ir piešiant.

 

Mamos turėjo įrašyti praleistus žinomų dainų žodžius, suskaičiuoti į daržą „sėjamas“ sėklas, sustatyti „Vasaros kelionių traukinio“ vagonus taip, kad šis pajudėtų iš vietos. Smagiausia buvo paskutinė užduotis, nes joje mamos piešė savo vaikus, o vaikai – savo mamas.

plačiau
Pasidžiaugėme pasiekimais

2014-04-11

 

Balandžio 9 d. Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje vyko renginys ,,Mūsų pasiekimai“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai.

 

Mokinukai turėjo pristatyti savo kūrybinius darbelius, kurie buvo eksponuojami šventėje.

 

Dainingiausios mokyklos mokinės Toma Petrauskaitė, Austėja Viršilaitė, Erika Grikšaitė ir Agnė Čėsnaitė padainavo dvi pavasariui skirtas dainas, o Mindaugas Gečas perskaitė Vytės Nemunėlio ,,Vyturėlis“. Renginio metu mokiniai atliko daug įvairių užduočių, piešė bendrą piešinį, šoko ir dainavo.

plačiau
Pamokos muziejuje

2014-04-07

 

Balandžio 4 dieną specialiųjų klasių mokiniams pamokos vyko Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje.

 

Jo darbuotoja mus nuoširdžiai pasitiko ir papasakojo įdomią istoriją apie muziejaus įkūrimą. Pirmame aukšte aplankėme Šilalės Dailiųjų amatų klubo „Nagiai“ ekspoziciją. Čia mokiniai apžiūrėjo klubo narių darbus ir plačiau susipažino su įvairiomis darbų atlikimo technikomis. Daugiausiai laiko mokiniai praleido prie dekupažo ir siuvinėjimo karoliukais eksponatų, rinko gražiausius darbus.

plačiau