Naujienos

VANDENS DIENA

2023-03-22

 

Kovo 22 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas – skatinti kiekvieno sąmoningą požiūrį į didžiulę vandens svarbą!

Specialiųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis: Edita Pėlikiene, Vilma Šiaudvytiene, Aldona Pipiriene, Aukse Vydmantiene ir auklėtoja Jolanta Aleksandravičiene suorganizavo puikų renginį. Viskas prasidėjo nuo vaikų teatro pasirodymo "Lašelio kelionė". Po to vaikai noriai dalyvavo viktorinoje "Vandens nauda", o didžiausią įspūdį mokiniams paliko eksperimentinė veikla, kurios metu buvo atliekami eksperimentai su vandeniu.

 

Specialiosios klasės mokytoja

Auksė Vydmantienė

 

plačiau
LAISVĖ VAIKŲ AKIMIS

2023-03-10

 

Specialiųjų klasių mokiniai, minėdami Kovo 11-osios šventę, savo mintis ir jausmus sudėjo į piešinius. Vaikai piešė tai, kaip jie suprantą Lietuvos laisvę ir savo piešiniais parodė, kokia graži, nepriklausoma ir laisva yra mūsų šalis - Lietuva.

 

Specialiosios klasės mokytoja

Vilma Šiaudvytienė

plačiau
PILIETIŠKUMO PAMOKA

2023-03-09

 

1990 kovo 11 d. Lietuvos Respublika atgavo nepriklausomybę ir atkūrė valstybę. Istorijos mokytoja metodininkė Irena Darčienė Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenę pakvietė į pilietiškumo pamoką šiai progai paminėti. Pamokos metu prisiminėme ilgą kelią, kuriuo teko nueiti, jog Lietuva ir vėl būtų laisva. Savo prisiminimais dalijosi mokytojos, kurios dalyvavo tokiuose didžiuose įvykiuose, kaip "Baltijos kelias". Buvo skaitomos žymios Šilalės krašto poetės, tremtinės Teresės Ūksienės eilės apie Lietuvą.

Baigiant pamoką visi žiūrėjome filmą, paremtą tikrais įvykiais apie lietuvių tremtį, "Tarp pilkų debesų".

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Laura Ačienė

 

 

 

 

plačiau
UŽGAVĖNĖS

2023-02-21

 

Užgavėnės – viena gražiausių lietuviškų žiemos švenčių, minima  likus 7 savaitėms iki šv. Velykų. Specialiųjų klasių mokiniams šiemet jos buvo tikrai ypatingos, nuotaikingos, skanios, sočios ir labai labai linksmos. Prisivalgę skanių blynų, palinksminę visą Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenę ir ne tik, perėjome į Gavėnios laiką, kurio metu būsime labiau susikaupę, tylesni ir lauksime pavasario prisikėlimo šventės - šv. Velykų.

 

Specialiosios klasės mokytoja Auksė Vydmantienė

plačiau
LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2023-02-10

 

Laukdami valstybės atkūrimo šventės, Vasario 16-osios, specialiųjų klasių mokiniai drauge su mokytojomis ir specialiosios klasės auklėtoja stebino savo darbštumu ir idėjomis. Mokiniai gamino įvairius rankdarbius, mokėsi pinti tautinę juostą, papuošė mokyklos erdves tautine atributika. Dirbdami dar kartą prisiminė mūsų tautos istoriją, šios šventės prasmingumą ir svarbą. Išeidami atostogų mokiniai skaitė eiles apie Lietuvą, dainavo daineles.

Gera būti nepriklausomos šalies vaikais!

 

Specialiosios klasės auklėtoja Jolanta Aleksandravičienė

plačiau
DRAUGYSTĖS DIENA

2023-02-09

 

Turėti draugą ar draugę tai tas pats, kaip braidžioti po rasotą žolę, gulėti pievoje ir žiūrėti į dangų, valgyti karamelinius ledus...

Specialiųjų klasių mokiniai minėjo draugystės dieną.

 

Specialiosios klasės mokytoja Auksė Vydmantienė

 

plačiau

MOKYKLOS DIREKTORIAUS 2022 M. VEIKLOS ATASKAITA

Kviečiame susipažinti su mokyklos direktoriaus 2022 metų veiklos ataskaita. Siūlymus dėl ataskaitos vertinimo siųskite Mokyklos tarybos pirmininkei Almai Judelienei el. paštu alma.judeliene@gmail.com iki 2022 m. sausio 30 d.

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorės Daivos Rudminienės 2022 metų veiklos ataskaitos projektas