Naujienos

MOKYKLOS DIREKTORIAUS 2022 M. VEIKLOS ATASKAITA

Kviečiame susipažinti su mokyklos direktoriaus 2022 metų veiklos ataskaita. Siūlymus dėl ataskaitos vertinimo siųskite Mokyklos tarybos pirmininkei Almai Judelienei el. paštu alma.judeliene@gmail.com iki 2022 m. sausio 30 d.

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorės Daivos Rudminienės 2022 metų veiklos ataskaitos projektas

2022 m. lapkričio 21-25 dienomis

plačiau
RUDENĖLIO ŠVENTĖ
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

2022-10-14

 

   Kartu su  rudenėjančia gamta ir spalvotų lapų lietumi spalio 14 dieną  Šilalės suaugusiųjų mokykloje specialiosiose  klasėse vyko graži ,,Rudenėlio šventė“. Į šventę su kraitele atskubėjo Rudenėlė, kuri buvo paruošusi daugybę užduočių. Mokiniams teko išbandyti savo taiklumą, greitumą ir vikrumą.

     Šventėje mokyklos direktorė Daiva Rudminienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laura Ačienė padėkos raštais apdovanojo moksleivius, apžiūrėjo mokinių piešinių ir darbelių parodą. Rudens gėrybės - puiki kūrybinė terpė sukurti kažką originalaus.

      Akis džiugino nuostabūs mokytojų, auklėtojos, mokytojų padėjėjų ir mokinių sukurti darbeliai iš rudens gėrybių

.Vilma Šiaudvytienė,

specialiosios klasės mokytoja

DALYVAVOME KŪRYBINĖJE VEIKLOJE
DALYVAVOME KŪRYBINĖJE VEIKLOJE

2022-10-13

 

Specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėje veikloje "Spalvotų moliūgų namelis", kurią organizavo Šilalės švietimo pagalbos tarnyba. Padedami mokytojų mokiniai piešė ant moliūgų ir taip  padėjo sukurti spalvotą moliūgų namelį. Renginio pabaigoje visi buvo apdovanoti diplomais.

Džiugu dalyvauti kūrybinėse veiklose.

 

Mokyklos informacija

LANKĖMĖS PARODOJE
LANKĖMĖS PARODOJE

2022-10-11

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis ir auklėtoja  lankėsi Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje ir apžiūrėjo gamtinio dekoro floristinę parodą "Samanų paveikslai".

Akį džiugino ne tik gražūs paveikslai, bet ir tai, kaip įdomiai jie pateikti.

 

Jolanta Aleksandravičienė,

specialiųjų klasių auklėtoja

 

RUDENĖLI, AŠ TAVE MATAU
RUDENĖLI, AŠ TAVE MATAU

2022-09-27

 

1-5 specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo projekte " Rudenėli, aš tave matau". Šio projekto metu mokIniai išreiškė savo pojūčius, patirtus pažintinėje veikloje. Vaikai piešė rudens vaizdus netradicinėje aplinkoje.

 

Specialiosios klasės mokytoja

Auksė Vydmantienė
 

IŠVYKA Į MOLIŪGŲ ŪKĮ
IŠVYKA Į MOLIŪGŲ ŪKĮ

2022-09-23

 

Įpusėjus rugsėjui Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis ir auklėtoja aplankė V. ir E. Laurinavičių ūkį, kuriame šiais metais uźaugo įspūdingas moliūgų derlius.

Šeimininkė Vita Laurinavićienė papasakojo apie moliūgų auginimą,  vaišino savo keptu moliūgų pyragu ir arbata, o mokytojos kartu su auklėtoja mokiniams papasakojo apie moliūgų naudą, jų panaudojimą maistui, minė mįsles, žaidė žaidimus. 

 

Specialiųjų klasių auklėtja

Jolanta Aleksandravičienė