Naujienos

Šilalės suaugusiųjų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis

2013-05-16

 

Gegužės 15 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje aidėjo Paskutinio skambučio garsai. Čia susirinko gražus būrys šventiškai nusiteikusių abiturientų, mokinių, mokytojų, svečių. Visus lydėjo pakili nuotaika: nors prieš akis – abitūros egzaminai, tačiau jau įveiktas svarbus etapas, belieka tvirtai žengti išsvajoto atestato link.

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokytojų tarybos sekretorė iškilmingai perskaitė mokyklos direktorės įsakymą „Dėl leidimo laikyti brandos egzaminus“. Džiugu, kad šiais mokslo metais brandos egzaminus laikyti pasirinko beveik visi abiturientai. Tai – didelis pačių mokinių ir juos mokiusių mokytojų pasiekimas.

plačiau

2013-05-07

 

LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETO
GAMTOS, MATEMATIKOS IR TECHNOLOGIJŲ FAKULTETAS


Kodas 111951498, Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius, tel. (8 5) 275 12 24, faks. (8 5) 275 12 24, el. p. gmtf.dekanatas@leu.ltGerb. Šilalės suaugusiųjų mokyklos Abiturientai,


Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete nuo š. m. rugsėjo 1 d. pradedamos vykdyti nuotolinės studijos (internetu).


Tai puiki galimybė įgyti universitetinį išsilavinimą ir bakalauro diplomą negalintiems ilgam laikui išvykti iš savo gyvenamosios vietos (Lietuvoje ar užsienyje) studijoms Vilniuje.


Studijuojant nuotoliniu būdu studijų programa savo apimtimi ir turiniu niekuo nesiskiria nuo kitų studijų organizavimo būdų (nuolatinės, ištęstinės studijos) ir teikia tokias pačias kompetencijas. Tai studijų organizavimo būdas pagal tas pačias akredituotas studijų programas su lygiaverčiu joms diplomu.


Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. nuotoliniu būdu bus galimybė studijuoti:

plačiau
Dalyvavome smiginio varžybose

2013-04-12


Balandžio 11 dieną Kvėdarnoje vyko 2012-2013 m. m. Šilalės rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo  ir smiginio varžybos. Varžybas organizavo Šilalės rajono sporto mokykla. Čia susirinkę mokiniai iš įvairių rajono  mokyklų  išbandė savo jėgas traukdami virvę, o rankų tvirtumą ir akių taiklumą – smiginio varžybose. Džiugu, kad smiginio rungtyje pirmą kartą dalyvavo ir mūsų mokyklos dvyliktokai Martynas Burba ir Žygimantas Žičkus. Didžiuojamės savo mokiniais ir tikimės, kad ateityje vis daugiau jų išdrįs dalyvauti sportinėse varžybose ir dar ne kartą pradžiugins mus savo sportiniais pasiekimais.

 

plačiau
Patarimai, kaip rašyti gyvenimo aprašymą CV

2013-04-04

 

2013 vasario mėnesį mokykloje vyko ugdymo karjerai tyrimas. Mokiniai atsakinėjo į įvairius anketos klausimus, susijusius su ugdymo karjerai sistema mokykloje. Apklausta nemaža dalis  mokinių teigė, jog baigę mokyklą ieškosis darbo. Turbūt todėl daugumai mūsų mokyklos mokinių sąvoka „karjera“ yra susijusi su darbu bei darbine veikla.

plačiau
Baigėsi veiksmo savaitės BE PATYČIŲ renginiai

2013-03-28

 

Kovo 18-22 dienomis Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko veiksmo savaitės „Be patyčių“ renginiai. Veiklą vykdė lavinamųjų klasių mokytojos E. Pėlikienė, N. Vaitkevičienė, auklėtoja R. Valauskienė ir mokiniai.

plačiau
Paminėta pasaulinė žemės diena

2013-03-21


Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Kovo 20-oji pasirinkta  neatsitiktinai. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena.

plačiau

2013-03-20


Š.m. kovo 20 dieną Šilalėje apsilankė Keistuolių teatras (vadovas –  Aidas Giniotis). Aktoriai Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Eimantas Bareikis, Vytautas Leistrumas, Dalius Skamarakas vaikus pradžiugino  spektakliu – žaidimu „Pati labiausia pasaka“, sukurtu lietuvių liaudies pasakų motyvais.

plačiau
Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ – 2013

2013-03-18


Kovo 18-22 d. visoje Lietuvoje vyksta įvairūs prevenciniai renginiai, skirti veiksmo savaitei „Be patyčių“. Šilalės suaugusiųjų mokykloje lavinamųjų klasių mokytojai ir mokiniai veiksmo savaitei BE PATYČIŲ numato šias veiklas:

plačiau

2013-02-19

 

Gyvenimas - kaip pasaka, su daug išbandymų ir laiminga pabaiga. Tokio gyvenimo linkėjo Šilalės suaugusių bendrojo lavinimo mokyklos vienuoliktokai abiturientams Šimtadienio proga. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis.

plačiau