Naujienos

MES ŽINOME, KODĖL ESAME LAISVI
MES ŽINOME, KODĖL ESAME LAISVI

2022-01-13

 

Prisimindami Sausio 13 - osios įvykius, drauge su visa Lietuva, dalyvavome visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje "Atmintis gyva, nes liudija". Dešimčiai minučių languose degėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes. Žiūrėjome dokumentinį filmą "Sausio 13 - oji". Dalijomės sava patirtimi ir prisiminimais.

Džiaugiamės, jog esame vieningi ir nepamirštame, kodėl esame laisvi.

 

Mokyklos informacija

 

Sausio 13-oji

PASIENIEČIŲ VIZITAS MOKYKLOJE
PASIENIEČIŲ VIZITAS MOKYKLOJE

2021-12-14

 

Gruodžio 14 d. mokyklos specialiosiose klasėse, seimo nario Jono Gudausko iniciatyva, lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai su savo tarnybiniais šunimis. Pareigūnai nuoširdžiai bendravo su mokiniais, kantriai atsakinėjo į klausimus, pasakojo linksmas istorijas iš tarnybos su augintiniais. Smagu buvo stebėti augintinių pasirodymą, mokiniai turėjo galimybę paliesti ir paglostyti šunis.

Dėkodami svečiams išlydėjome juos į tarnybą.

Džiugu, kad susitikimo įspūdžiai praskaidrino švenčių laukimą.

 

Mokyklos informacija

2021-11-30

 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patvirtino tvarką, kaip nuo gruodžio 1 d. šalies darbuotojai, kuriems privalomas periodinis profilaktinis testavimas, turės testuotis dėl COVID-19. Mobiliuose punktuose tyrimai nebebus atliekami. Išimtys bus taikomos kai kurioms asmenų grupėms, kurioms išliks teisė testuotis valstybės lėšomis.

 

SAM primena, kad visą pandemijos laikotarpį COVID-19 testavimas turėjo svarbią reikšmę pandemijos valdymo kontekste ir padėjo saugiai sugrįžti į darbo vietas bei ugdymo įstaigas. Šiuo metu skiepijimas yra efektyviausia priemonė, siekiant užkirsti kelią COVID-19 plitimui.

 

Nuo gruodžio 1 d. periodinis profilaktinis testavimas dėl COVID-19 nebus kompensuojamas valstybės lėšomis ir bus apmokamas darbuotojo lėšomis šių veiklų ir sričių atstovams:

plačiau
2021 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiai

RUDUO MIŠKE, SODE IR DARŽE
RUDUO MIŠKE, SODE IR DARŽE

2021-10-29

 

Prieš iškeliaudami rudens atostogų, visą savaitę, specialiųjų klasių mokiniai vykdė įvairias veiklas tema: ,,Ruduo miške, sode ir darže“. Buvo gaminami įvairūs darbeliai, vyko piešimo užsiėmimai. Mokiniai mokėsi mįslių, žaidė žaidimus. Savaitės pabaigoje kiekvienoje klasėje buvo surengta paroda, vyko darbų pristatymas ir aptarimas.

 

Specialiųjų klasių mokytojos