Naujienos

VAIKŲ GYNIMO DIENA

2022-06-01

 

Birželio 1 - ąją dieną minime Vaikų gynimo dieną. Ne tik šią dieną turime prisiminti, kad yra būtina gerbti ir saugoti vikų teises.

Šiemet vaasariški orai mūsų dar nedžiugina, tačiau specialiųjų klasių mokiniams tai nesutrukdė linksmai atšvęsti.. Netrūko ir juoko, ir smagių žaidimų, ir, žinoma, linksmybių.

 

Jolanta Aleksandarvičienė, specialiųjų klasių aulėtoja

 

plačiau
SPORTO ŠVENTĖ

2022-05-30

 

Gegužės 30 d. Šilalės miesto stadione vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventė "Vaikystės spindulėlis 2022". Joje dalyvavo ir mūsų specialiųjų klasių mažieji mokinukai. Net blogos oro sąlygos nesutrukdė puikiai praleisti laiką ir dar kartą įsitikintai, kad sportas - tai sveikata!

 

Mokyklos informacija

 

plačiau
PASKUTINIS SKAMBUTIS

2022-05-27

 

Gegužės 26 d. prabėgo Šilalės suaugusiųų mokyklos LXVI laidos paskutinio skambučio šventė.

Renginio metu netrūko sveikinimų ir staigmenų. Abiturientus sveikino ir linkėjo sėkmės mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, bei klasių auklėtojos Laura Ačienė, Daiva Stragauskienė. Į šventę atvykusi Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Lineta Dargienė sveikino visą mokyklos bendruomenę.

Visų širdis palietė specialiųjų klasių mokinių šokis "Paukščiai", bei mokyklos mokytojų paruošta staigmena. Mokytojai, išeinantiems abiturientams, sudainavo dainą "Gintarai".

Linkime sėkmės mūsų mieliems abiturientams.

 

Mokyklos informacija.

plačiau
LANKĖMĖS MOKOMOJE PARODOJE

2022-05-25

 

Gegužės 25 d. rytą specialiųjų klasių mokiniams komunkacinė veikla buvo neįprastai kitokia. Mokiniai, drauge su mokytojomis, apsilankė Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje Lietuvių kalbos instituto eksponuojamoje parodoje "Paliesk lietuvių kalbą rankomis".Ši, kilnojamoji ekspozicija mokinius žaismingai supažindina su lietuvių kalbos istorija. Mokiniai turėjo ogalimybę ją paliesti savo rankomis, bei įsitikinti, kiek panašių žodžių yra ir kitose kalbose.

Dėkojame Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Zojai Masteikienei už šiltą priėmimą, pasakojimą, bei trumpą ekskursiją gimnazijoje.

 

Mokyklos informacija

plačiau
ŽEMĖS DIENA

2022-03-24

 


Visą savaitę mokykloje vyko veiklos, skirtos Žemės dienai paminėti. Specialiųjų klasių mokiniai, padedami mokytojų įsitraukė į veiklas, kurių metu kalbėjo apie tai, kaip reikia saugoti ir tausoti gamtą. Ruošė darbus, įprasminančius tai, ką mūsų rankos gali duoti žemei, bei ką mes, žmonės, savo rankomis darome blogo.
Baigiant savaitės veiklas, skirtas Žemės dienai, biologijos mokytoja metodininkė Živilė Lietuvninkė vedė integruotą biologijos-geografijos pamoką, kurios metu sužinojome, kas labiausiai teršia mūsų žemę, bei kas gali ją padėti tausoti.
Kiekvienas iš mūsų savo mažais, bet gerais darbais galime prisidėti prie mūsų Žemės saugojimo.

 

 

Mokyklos informacija
 

plačiau
GEROSIOS PATIRTIES RENGINYS

2022-03-22

 

Kovo 22 d. pradėta įgyvendinti ilgalaikė kvalifikacijos tobulinimo programa „Kokybiško ugdymo organizavimo ir mokytojų lyderystės dermė“. Pirmasis programos modulis - gerosios patirties renginys "Įtraukiojo ugdymo iššūkiai" - vyko Šilalės suaugusiųjų mokykloje, kurio metu įstaigoje apsilankė Šilalės rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojai ugdymui.

Renginio metu buvo kalbėta, kaip kiekvienas mokinys gali būti ugdomas pagal jo galimybes, poreikius bei polinkius. Supažindinta su Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių aplinka, bei specialiųjų ugdymosi poreikių, turinčių mokinių ugdymu, veikla.

 

                                                                  

                                                                                                                

 

                                                                Laura Ačienė,

                                                                                               direktoriaus pavaduotoja ugdymui

plačiau
MOKINIŲ DARBELIAI
MOKINIŲ DARBELIAI

Laukdami Kovo 11 - osios šventės, specialiųjų klasių mokiniai su auklėtoja Jolanta Aleksandravičiene ruošė rankdarbius, simbolizuojančius Lietuvos valstybę.

 

 

Mokyklos informacija