Naujienos

Judėjimas – tai sveikata

2019-10-23

 

Judėjimui, mūsų veikloje, skiriamas didelis dėmesys. Mokiniai noriai ir aktyviai sportuoja. Naudodamiesi saulėtomis rudens dienomis ugdytiniai išbando jėgas ir ištvermę gryname ore. Mankštos pratimai, žaidimai ir estafetės lavina jų laikyseną, motoriką, tenkina natūralų poreikį judėti ir suteikia mokiniams gerų emocijų ir džiaugsmo.

plačiau
Lapų kilimas

2019-10-18

 

Ruduo nuostabus laikas, kai lapai nusidažo įvairiausiomis spalvomis. Kad tą grožį išsaugoti šiek tiek ilgiau specialiųjų klasių mokiniai padarė lapų kilimą.

plačiau
Dalyvavome konferencijoje

2019-10-17


2019 m. spalio 16 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokytojos Edita Pėlikienė ir Aldona Pipirienė dalyvavo Kelmėje vykusioje konferencijoje „Specialiųjų poreikių mokinių ugdymas: nuo alternatyvios komunikacijos iki socialinės savirealizacijos“, kurios tikslas – tobulinti pagalbos mokiniui specialistų, pradinio, pagrindinio ugdymo pedagogų bendrąsias bei dalykines kompetencijas, taikant naujus, praktiškai patikrintus ugdymo metodus bei būdus specialiųjų poreikių mokinių ugdyme.


Renginyje buvo kalbama apie mokinių ugdymą Lietuvoje ir kitose šalyse. Darbo patirtimi pasidalino svečias iš Olandijos pasakodamas apie pritaikomąjį ugdymą.

plačiau
PROGRAMOS „ERASMUS+

2019-10-07

 

2017 metų gruodžio 29 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje startavo programos „Erasmus+" mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Books – Big Ocean of Knowledge“  („Knygos – Didžiulis žinių vandenynas“), skirtas jaunimo klasių mokiniams. Projekto, kuriame bendradarbiauja penkios mokyklos iš Turkijos, Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos ir Rumunijos, tikslas – ugdyti moksleivių skaitymo gebėjimus, kurie yra aukštesniųjų gebėjimų ir kasdienio gyvenimo pagrindas.

 

Antrasis trumpalaikis mokinių mokymosi vizitas 2019 metų rugsėjo 29 – spalio 5 dienomis vyko Ispanijoje, Villanueva de la Cañada (Madridas) Zola mokykloje. Jame dalyvavo penki Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai, dvi mokytojos ir  direktorė.

plačiau
Šventas velykas prisiminus

2019-05-06

 

Balandžio 30 d. specialiųjų klasių mokiniai ir mokytojos dalyvavo parodoje - konkurse „Šventas velykas prisiminus“. Parodą - konkursą organizavo Šilalės švietimo pagalbos tarnyba ir Šilalės rajono logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis.


Mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus, atliko smagias užduotis. Skaitovai skaitė eiles apie gimtinę. Vyresnių klasių mokiniai pristatė inscenizuotą pasakojimą „Spalvoti pieštukai“.

plačiau
Gerb. mokytojau,

2019-04-24

 

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti? 


Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą1  arba įsigyti verslo liudijimą2. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį. 


Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.


Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.  


VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

plačiau

2019-04-19

plačiau