Naujienos

Pasitikome žiemužę

2017-12-01


Specialiųjų klasių mokiniai pirmą žiemos dieną pasitiko gamindami kalėdinius sausainėlius. Netradicinės pamokos labai patinka mokiniams, todėl jie mielai ėmėsi šios veiklos. Nuo pat ryto klasėje kvepėjo cinamonu, vanile ir šokoladu. Mokiniai savo rankomis trynė, minkė ir gamino įvairių formų sausainėlius. Pasipuošę prijuostėmis ir kepėjo kepurėmis vaikai ėjo į virtuvę ištirpinti sviesto, po to minkė tešlą ir gamino sausainėlius. Vaikų pagalbininkės mokytojos Edita ir Nijolė vos spėjo suktis. Savo gamybos sausainėliais draugiškai vaišinome darbuotojus, draugus ir visiems mielai pasakojome, kaip reikia tokių pasigaminti.

plačiau
„Mokymosi galia ir žavesys“ mūsų mokykloje

2017-11-27


Šių metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ vyko aštuonioliktą kartą.  Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo renginiuose. Savaitė prasidėjo direktorės Daivos Rudminienės paskaita „Efektyvus mokytojas – efektyvesnio mokymosi garantas“, po kurios mokytojai dar ilgai diskutavo, dalijosi gerąja patirtimi. Popietėje „Mokymosi galia – žavesiui ir pasitikėjimui kurti“ mokyklos bendruomenė dalijosi savo pomėgiais, mokėsi vieni iš kitų, sėmėsi žinių ir patirties. Didžiausio susidomėjimo sulaukė kūrybinės dirbtuvės, kurioms vadovavo mokytoja Laura Ačienė. Mokytoja mokė moteris veido odos priežiūros ir makiažo paslapčių.

plačiau
Gruodžio 3-oji Tarptautinė žmonių su negalia diena

2017-11-21

 

Kiekvienais metais gruodžio 3 dieną minima Tarptautinė žmonių su negalia diena. Šios dienos renginių tikslas – atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

 

Minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, mūsų mokykla kartu su Šilalės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriumi gruodžio 4 d. 10 val. maloniai kviečiame į Tarptautinės žmonių su negalia dienos paminėjimą ir Advento pasitikimą Šilalės viešojoje bibliotekoje.

plačiau
Visus kviečiame dalyvauti suaugusiųjų savaitės renginiuose

2017-11-17
Suaugusiųjų mokymosi savaitė – laikas, kai suartėja giminingos sielos: žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus, tiki, kad išgyvens tik besimokanti planeta.

 

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia kurti MOKYMOSI šventę – aštuonioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi galia ir žavesys“ švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia 2017 m. lapkričio 20 – 26 dienomis. Kaip ir kasmet mūsų mokykloje vyks renginiai skirti suaugusiųjų savaitei.

plačiau
Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena

2017-11-16

 

Žmogišką gerumą galima atrasti kiekviename žmoguje, taigi net ir toje grupėje, kurią visi norėtų pasmerkti.


(Frankl Viktor Emil)

 

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau penkioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos – paminėjimą Lietuvoje.

plačiau
Rudenėlio šventė

2017-10-18


Laukais ir kloniais auksu spindėdamas atkeliauja ruduo. Kada į stiklą lietaus lašai barbena, ar rūke boluoja paskendusios kaimo sodybos, širdį užpildo tuštuma. Nebegirdėti laukuose čiulbančių paukštelių balsų, laukai nebedžiugina įvairiaspalviais žiedais, stovi auksinį rūbą nusimetę medžiai. Ilgėja vakarai, laukuose darbų sumažėja. Argi ne pats laikas pasidžiaugti vasaros, rudens gėrybių gausa.


Mūsų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniams spalio 11 diena buvo pilna įspūdžių ir malonių staigmenų. Visi buvome pakviesti į miško pasaką „Grybų šventė“, kurioje netrūko rudeniškų linksmybių, žaidimų, linksmų užduočių. Džiugino darbelių iš rudens gėrybių paroda, stebino vaikų, mokytojų, auklėtojų ir mokytojų padėjėjų išradingumas. Rinkome labiausiai patikusį darbelį. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė D. Rudminienė.

plačiau
Paminėta tarptautinė  Mokytojų diena

2017-10-05


MOKYTOJAU,

 


Po skambėjimu metų,
Po vėju, po saule,
Po rugpjūčio žvaigždėm,
Po gerumo šviesa,
Be suktybės, be melo,
Klastos, be apgaulės
TU - pavargusioj žemėj -
Palaimos šviesa.

 

(V. Vilčinskaitė)

Spalio 5 dieną mūsų mokykloje vyko  tarptautinės Mokytojų  dienos paminėjimas. Šventė prasidėjo  nuoširdžiu ir šiltu mokyklos direktorės Daivos  Rudminienės  pasveikinimu. Už keturiasdešimt pedagoginio darbo stažą ir nuoširdų pedagoginį darbą Šilalės rajono savivaldybės mero padėka įteikta matematikos mokytojai B. Vičiūnienei. Taip pat buvo pagerbti mokytojai – andragogai, mokykloje dirbantys penkis metus – specialiųjų klasių mokytojos E. Pėlikienė ir N. Vaitkevičienė, dešimt metų – lietuvių k. ir literatūros mokytoja V. Mažeikienė, penkiolika metų – vokiečių k. mokytoja S. Dimšienė. Jaukiai rudens lapais ir gėlėmis  papuoštoje salėje liejosi jaunimo klasių mokinių deklamuojamos eilės. Po įveiktų linksmųjų užduočių, mokytojų rankose pražydo mokinių dovanotos gėlės. 

plačiau

2017-08-22

 

2017 m. rugpjūčio 21 d. vyko atsisveikinimas su Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalviene, dirbusia mokykloje 5 metus. Linkime kuo didžiausios sėkmės, tęsiant darbus Tauragės vaikų reabilitacijos centre - mokykloje „Pušelė“.

 

Mokyklos informacija

plačiau
BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

2017 – 07 – 14

 Šių metų liepos 13 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos LXI laidos abiturientai rinkosi į  Išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventę. Į renginį  atvyko ir nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė Šilalės rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė. Abiturientus sveikino mokyklos Direktorė Daiva Rudminienė, pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė, klasių auklėtojos Irena Darčienė ir Daiva Stragauskienė. Jausmingai skambėjo Evelinos ir Gabijos dainų žodžiai. 

plačiau