Naujienos

Šventas velykas prisiminus

2019-05-06

 

Balandžio 30 d. specialiųjų klasių mokiniai ir mokytojos dalyvavo parodoje - konkurse „Šventas velykas prisiminus“. Parodą - konkursą organizavo Šilalės švietimo pagalbos tarnyba ir Šilalės rajono logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis.


Mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus, atliko smagias užduotis. Skaitovai skaitė eiles apie gimtinę. Vyresnių klasių mokiniai pristatė inscenizuotą pasakojimą „Spalvoti pieštukai“.

plačiau
Gerb. mokytojau,

2019-04-24

 

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti? 


Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą1  arba įsigyti verslo liudijimą2. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį. 


Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.


Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.  


VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

plačiau

2019-04-19

plačiau

2019-04-17

 

2019 m. balandžio 16 d. Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko mokymai mokytojams pagal projektą „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas“.

 

Mokymus vedė psichologė Dalė Daiva Gasparavičiūtė.

plačiau
PROGRAMOS „ERASMUS+“ MOKYKLINIO UGDYMO SEKTORIAUS STRATEGINĖS PARTNERYSTĖS PROJEKTAS „BOOKS“

2019-04-05

 

2017 metų gruodžio 29 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje startavo programos „Erasmus+" mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Books – Big Ocean of Knowledge“  („Knygos – Didžiulis žinių vandenynas“), skirtas jaunimo klasių mokiniams. Projekto, kuriame bendradarbiauja penkios mokyklos iš Turkijos, Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos ir Rumunijos, tikslas – ugdyti moksleivių skaitymo gebėjimus, kurie yra aukštesniųjų gebėjimų ir kasdienio gyvenimo pagrindas.


Pirmasis trumpalaikis mokinių mokymosi vizitas 2019 metų kovo   24-30 dienomis vyko Rumunijoje, Rošiori de Vede miesto pagrindinėje mokykloje. Jame dalyvavo  penki Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių mokiniai ir trys mokytojos.  

plačiau
Pavasaris bunda

2019-03-29

 

Kovo 25 d. specialiųjų klasių  mokiniai pažintinę veiklą „Pavasaris bunda“ atliko labai kūrybingai ir tuo pačiu paminėjo baltųjų gandrų sugrįžtuves. Mokiniai aptarė pavasario požymius, klausėsi paukščių balsų, atliko įvairias užduotis, o vėliau mokėsi padaryti gandriukus. Smagu visiems kartu  laukti pavasario.

plačiau
LANKĖMĖS EDUKACIJOJE

2019-03-12

 

Lietingą pavasario rytą nusikėlėme į Baroko epochą. Susipažinome su to meto kultūra, dvasia ir muzika. Mokiniai susipažino su vieno žymiausių Baroko epochos poetų – Mikalojaus Kazimiero Sarbievijaus gyvenimu ir kūryba. Edukacijos metu buvo mokomasi barokinio rašto, buvo skaitomi tekstai. Turėjome galimybę gyvai pasiklausyti atliekamos baroko muzikos. Taip pat aplankėme muziejų, prisiminėme Kražių skerdynes.

plačiau
„Linkėjimai Lietuvai“

2019-03-07

 

2019 m. kovo 7 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasės mokiniai drauge su istorijos mokytoja metodininke Irena Darčiene, pilietinio ugdymo pamoką skyrė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimui.

 

Sudalyvavę pamokoje mokiniai paruošė stendą su gausybe linkėjimų Lietuvai.

plačiau
Dalyvavome konferencijoje

2019-01-18

 

Sausio 17 d. Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko respublikinė Konferencija „Erasmus+ projektai: pozityvios patirties sklaida“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos, 10 jaunimo klasės mokiniai: Karina Baltikauskaitė ir Kostas Vaičekauskas. Mokykloje nuo 2017 m. gruodžio 30 d. yra vykdomas „Erasmus+“ mokyklinio ugdymo sektoriaus partnerystės projektas, skirtas jaunimo klasių mokiniams.

 

Konferencijoje savo pranešimus pristatė 18 mokyklų iš visos Lietuvos. Mokyklų atstovai dalijosi savo gerąją patirtimi ir įspūdžiais įgyvendinat „Erasmus+“ projektus. Maloniai nustebino Šilutės r. Vilkyčių pagrindinės mokyklos atstovai, kurie visiems konferencijoms dalyviams įteikė dovanėles.

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai, padedami mokytojų: Lauros Ačienės ir Daivos Stragauskienės, taip pat pristatė savo pranešimą „Big Ocean of Knowledge – Books“.

plačiau