Naujienos

2016-06-03

 

Birželio 1 dieną Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje vyko piešinių konkurso „Atvirukas mylimam žmogui“ dalyvių pagerbimo šventė. Konkursas buvo skirtas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, o į baigiamąjį  renginį tądien atvyko mokiniai ir juos ugdančios pedagogės iš Šilalės suaugusiųjų mokyklos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Tauragės rajono Skaudvilės specialiosios mokyklos, Tauragės rajono vaikų reabilitacijos centro „Pušelė“.

plačiau
Nuaidėjo paskutinis skambutis

2016-05-26


Gegužės 25 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos abiturientams mokyklinis skambutis nuaidėjo paskutinį kartą. 

 

Šventę vedė mokiniai Mantas (9j), Viktorija (9j) ir Aivaras (IIIga), vadovaujami III klasių auklėtojų Irenos Darčienės bei Daivos Stragauskienės, nuoširdžiomis dainomis susirinkusiuosius džiugino dainininkė Evelina.  Šventės kaltininkams buvo ištartas  ne vienas sveikinimo žodis.  

 

Renginyje kalbėjusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė pasveikino sėkmingai paskutinį mokyklos baigimo etapą pasiekusius abiturientus ir palinkėjo jiems drąsos ir susikaupimo laikant egzaminus. Šventėje  kalbėjusios  abiturientų auklėtojos Daiva Albrechtienė bei Alma Judelienė  linkėjo  tikėjimo savo jėgomis – svarbiausio dalyko, padedančio sėkmingai įveikti egzaminų slenkstį.

plačiau
Sporto šventė „Būk stiprus ir sveikas“

2016-05-12


Gegužės 10 d.  Šilalės suaugusiųjų  mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai dalyvavo sporto šventėje „Būk stiprus ir sveikas“. Renginys, kuriame rungtyniavo specialiųjų ugdymosi poreikių turintys vaikai iš viso rajono, vyko  Pajūrio miestelyje, vaizdingame Jūros upės slėnyje. Renginio metu  mokiniai turėjo galimybę  išbandyti  savo vikrumą, greitumą, akies taiklumą. Vaikai į namus grįžo puikios nuotaikos,  su padėkomis bei atminimo dovanėlėmis. 

plačiau
Paminėta MOTINOS DIENA

2016-05-03

 

Motinos diena – tai meilės, pagarbos ir apmąstymų diena, skirta pačiam mylimiausiam žmogui – Mamai.

 

Tai – nuoširdus, skaidrus ryšio tarp motinos ir vaikų buvimas. Toks vaikų ir mamų susitikimas vyko balandžio 29 d. mūsų mokyklos  specialiosiose lavinamosiose klasėse.

 

Surengtas nuotaikingas koncertas, kuriame skambėjo pačios gražiausios eilės ir dainos mamoms. Ypač nuotaikingai mokiniai atliko sceninį vaizdelį „Svajonių laivas“.

plačiau
Žemės diena

2016-05-02

 

Balandžio 22 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose (lavinamosiose) klasėse  lankėsi Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai su biologijos mokytoja Živile Juškiene. Svečiai pradžiugino nuotaikinga programėle.  Buvo  prisiminta praėjusi Žemės diena, papuoštas „Gyvybės medis“. 

plačiau
Šventos Velykos

Paminėta pasaulinė Žemės diena

2016-03-22


Kovo 14-18 dienomis specialiosiose (lavinamosiose) klasėse vyko renginiai, skirti pasaulinei Žemės dienai, paminėti. Ši diena įprastai minima kovo 20-ąją, o Lietuvoje pradėta minėti nuo 1972 metų. Kartu vyko renginys, skirtas „Savaitei be patyčių“.

 

Viena diena buvo skirta eilėms ir dainoms apie žemę, Lietuvą ir pavasarį. Mokiniai piešė plakatus, kuriuose  atsispindi jų pasižadėjimai saugoti, tausoti, mylėti ir gerbti žemę „Apkabinkime tvirtai savo planetą Žemę“.

Su mokiniais aptartos paukščių parskridimo dienos, klausomasi jų čiulbėjimo, kuriuos mokiniai mokėsi pamėgdžioti, atpažinti pagal jų giesmeles.

plačiau
Paminėta Knygnešio diena

2016-03-16

 

Kovo 16-ąją minime Knygnešio dieną.

 

Šia proga mokyklos bibliotekininkė Regina Martinavičienė bei  lietuvių kalbos mokytojos Irena Gabrielaitienė, Vida Mažeikienė ir Birutė Jankauskienė parengė knygų parodą „Knygnešio kelias“.

plačiau

2016-03-16

2015-2016 M. M. II PUSMEČIO III SESIJOS KONSULTACIJŲ GRAFIKAS

plačiau
Gražiausi žodžiai Lietuvai

2016-03-14

 

Ak žodžiai, lietuviški žodžiai,
Susukę lizdus po tėvų
Pastoge kaip jaukūs sparnuočiai


Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, išvakarėse mes, Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių mokiniai, jų mokytojai, mokyklos direktorė Daiva Rudminienė ir pavaduotoja Jovita Kiržgalvienė, rinkomės netradicinėje aplinkoje, Šilalės Vlado Statkevičiaus  muziejuje, į popietę „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Svetingai čia mus priėmė muziejaus direktorė Soneta Būdvytienė. Popietės metu nuoširdžiai  skambėjo Just. Marcinkevičiaus, Maironio, J. Degutytės, T. Ūksienės, G. Mičiūnienės žodžiai, skirti Lietuvai, Šilalei, gimtinei. Juos skaitė ne tik  mokiniai, bet ir mokytojai, mokyklos direktorė, pavaduotoja. Šventėje eilėraščius skaitė ir specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai Jonė ir Mindaugas, kuriuos atlydėjo auklėtojos R. Valauskienė ir V. Šiaudytienė.

plačiau