Naujienos

DALYVAVOME SAVAITĖJE  BE PATYČIŲ 2017

2017 – 03 – 27

 

  Kasmet Lietuvoje vyksta „Savaitė be patyčių“, skatinanti atkreipti dėmesį į šį negatyvų reiškinį. Jos metu vykdomos įvairios veiklos, padedančios atpažinti patyčias bei tinkamai į jas reaguoti.

plačiau
PAMINĖJOME PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ

2017 – 03 – 20

 

  Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Tai diena, kai galima pasikalbėti apie savo namus – Žemės planetą. Turime visi rūpintis jos švara ir grožiu.

plačiau
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiame kitaip

2017 – 03 – 14

 

 Jau antri metai mūsų mokyklos jaunimo klasių mokiniai švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną renkasi į netradicines erdves. Pernai rinkomės į Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejų, o šiemet šiai šventei pasirinkome viešąją biblioteką.

plačiau
NEPAKARTOJAMA  IŠVYKA

2017 – 07 – 08

  Kovo 4 dieną Vilniaus kongresų ir parodų centre Litexpo vyko tarptautinė šunų paroda bei Lietuvos kinologų draugijos skelbto konkurso „Antkaklis svajonių šuniukui” finalinis renginys.

  Šiame konkurse aktyviai dalyvavo  Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, todėl kartu su mokytojomis buvo pakviesti į renginį, skirtą dalyviams pagerbti.

plačiau
PAMINĖJOME VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

2017 – 02 – 17

 Vasario 15 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamosiose klasėse vyko integruota veikla, skirta Vasario 16-ąjai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti.

plačiau
DALYVAVOME KONFERENCIJOJE

2017 – 02 – 17

 

  Vasario 15 dieną Tverų gimnazijoje (Rietavo rajono savivaldybė) vyko motyvacinė konferencija „Besibeldžiant į šimtmečio vartus“, skirta Žemaitijos krašto švietimo ir kultūros bendruomenėms. Renginio tikslas – paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  prisimenant ryškiausius Lietuvos šimtmečio laimėjimus kultūros, mokslo, švietimo, sporto ir kitose srityse, apžvelgiant Lietuvos amžiaus kelią užsienio politikos labirintais, pristatant įvairių institucijų vaidmenį kuriant moderniąją Lietuvą bei supažindinant su ryškiausiomis Žemaitijos krašto ar visos Lietuvos asmenybėmis.

plačiau
IŠVYKOJE PASISĖMĖME ŽINIŲ

2017 – 02 – 10

  Vasario 7 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos bei būrelis auklėtinių vyko į edukacinę išvyką – seminarą, organizuotą Skaudvilės specialiojoje mokykloje (Tauragės r. sav.). Šio renginio tikslas – dalintis gerąja patirtimi bei patobulinti pedagogų  kompetencijas ugdyti SUP mokinius, jų lavinimui pasitelkiant meninę, integruotą veiklą. Išvykoje dalyvavo ir Šilalės rajono ugdymo įstaigų specialieji pedagogai, logopedai, mokytojai.

plačiau
APDOVANOJIMAS UŽ IŠRADINGUMĄ

2017 – 01 – 30

Sausio 26 dieną Šilalės kultūros centre vyko Valdemaro Jasevičiaus Gerumo fondo organizuojama paramos „Gerumo akcija“.  Šis renginys – tradicinis, organizuojamas jau dvyliktus metus, jo tikslas – pagalba sunkumus patiriantiems žmonėms.

plačiau
PAMINĖTA LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

2017 – 01 – 16

  Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais norėdami paminėti sausio 13- ąją – Laisvės gynėjų dieną –  prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

  Mokykloje veikė informacinis stendas apie sausio 13 – osios įvykius. Istorijos pamoka 9 – 10 klasių mokiniams taip pat buvo skirta šiai dienai prisiminti. Pamoka prasidėjo eilėmis, kurias skaitė 10 klasės mokinė Viktorija Butkutė. Mokytoja Irena Darčienė papasakojo apie įvykius prie Vilniaus televizijos bokšto. 10 klasės mokinys Mantas Butkus pristatė savo paruoštas skaidres apie žuvusiuosius.

plačiau

2017 – 01 – 17

  Minėdami pasaulinę Sniego dieną ir įkvėpti žiemiško oro specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis smagiai ir išradingai praleido laiką lauke. Mokiniai praplėtė žinias apie žiemos orus, aprangą, išbandė įvairias žiemos pramogas, sportinius žaidimus. 

plačiau