Naujienos

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena

2017-11-16

 

Žmogišką gerumą galima atrasti kiekviename žmoguje, taigi net ir toje grupėje, kurią visi norėtų pasmerkti.


(Frankl Viktor Emil)

 

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau penkioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos – paminėjimą Lietuvoje.

plačiau
Rudenėlio šventė

2017-10-18


Laukais ir kloniais auksu spindėdamas atkeliauja ruduo. Kada į stiklą lietaus lašai barbena, ar rūke boluoja paskendusios kaimo sodybos, širdį užpildo tuštuma. Nebegirdėti laukuose čiulbančių paukštelių balsų, laukai nebedžiugina įvairiaspalviais žiedais, stovi auksinį rūbą nusimetę medžiai. Ilgėja vakarai, laukuose darbų sumažėja. Argi ne pats laikas pasidžiaugti vasaros, rudens gėrybių gausa.


Mūsų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniams spalio 11 diena buvo pilna įspūdžių ir malonių staigmenų. Visi buvome pakviesti į miško pasaką „Grybų šventė“, kurioje netrūko rudeniškų linksmybių, žaidimų, linksmų užduočių. Džiugino darbelių iš rudens gėrybių paroda, stebino vaikų, mokytojų, auklėtojų ir mokytojų padėjėjų išradingumas. Rinkome labiausiai patikusį darbelį. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė D. Rudminienė.

plačiau
Paminėta tarptautinė  Mokytojų diena

2017-10-05


MOKYTOJAU,

 


Po skambėjimu metų,
Po vėju, po saule,
Po rugpjūčio žvaigždėm,
Po gerumo šviesa,
Be suktybės, be melo,
Klastos, be apgaulės
TU - pavargusioj žemėj -
Palaimos šviesa.

 

(V. Vilčinskaitė)

Spalio 5 dieną mūsų mokykloje vyko  tarptautinės Mokytojų  dienos paminėjimas. Šventė prasidėjo  nuoširdžiu ir šiltu mokyklos direktorės Daivos  Rudminienės  pasveikinimu. Už keturiasdešimt pedagoginio darbo stažą ir nuoširdų pedagoginį darbą Šilalės rajono savivaldybės mero padėka įteikta matematikos mokytojai B. Vičiūnienei. Taip pat buvo pagerbti mokytojai – andragogai, mokykloje dirbantys penkis metus – specialiųjų klasių mokytojos E. Pėlikienė ir N. Vaitkevičienė, dešimt metų – lietuvių k. ir literatūros mokytoja V. Mažeikienė, penkiolika metų – vokiečių k. mokytoja S. Dimšienė. Jaukiai rudens lapais ir gėlėmis  papuoštoje salėje liejosi jaunimo klasių mokinių deklamuojamos eilės. Po įveiktų linksmųjų užduočių, mokytojų rankose pražydo mokinių dovanotos gėlės. 

plačiau

2017-08-22

 

2017 m. rugpjūčio 21 d. vyko atsisveikinimas su Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalviene, dirbusia mokykloje 5 metus. Linkime kuo didžiausios sėkmės, tęsiant darbus Tauragės vaikų reabilitacijos centre - mokykloje „Pušelė“.

 

Mokyklos informacija

plačiau
BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

2017 – 07 – 14

 Šių metų liepos 13 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos LXI laidos abiturientai rinkosi į  Išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventę. Į renginį  atvyko ir nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė Šilalės rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė. Abiturientus sveikino mokyklos Direktorė Daiva Rudminienė, pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė, klasių auklėtojos Irena Darčienė ir Daiva Stragauskienė. Jausmingai skambėjo Evelinos ir Gabijos dainų žodžiai. 

plačiau
STOVYKLAI PASIBAIGUS

2017 – 06 – 14

  Jau treti metai iš eilės atostogų pradžia Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių ir specialiųjų klasių mokiniams – neeilinė. Šiemet mokiniai aktyviai ir linksmai leido laiką vasaros stovykloje „Pažink. Pamatyk. Patirk.“

  Stovykla prasidėjo nuo sveikatos ir spalvų dienos. Mokiniai buvo maloniai priimti Šilalės rajono savivaldybės socialinių paslaugų namuose, kur juos pasitiko užimtumo specialistė Juzefa Jurkuvienė. Ji kartu su mokytoja Vilija Pocevičiene supažindino mokinius su lipdymo paslaptimis iš molio ir modelino. Veikla vyko kūrybinėse dirbtuvėlėse pasirinktose srityse. Po to mokiniai apsilankė Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure ir savo veiklą pratęsė sveikos gyvensenos pamokėlėje.

plačiau
MANO GIMTINĖS SPALVOS

2017 – 05 – 31

  Gegužės 30 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko baigiamasis piešinių konkurso „Mano gimtinės spalvos“ renginys.  
  Konkurse, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejaus paminėjimui ir įprasminimui, dalyvavo Žemaitijos regiono mokiniai, turintys  specialiųjų ugdymosi poreikių Šiais metais dalyviai buvo kaip niekad aktyvūs. Sulaukta per 60 piešinių ne tik iš Šilalės rajono mokyklų, bet ir iš aplinkinių rajonų: Tauragės VRCM „Pušelė“, Skaudvilės specialiosios mokyklos, Skaudvilės gimnazijos, Pagėgių savivaldybės Vilkyškių gimnazijos ir kt. 

 

plačiau
Paskutinio skambučio šventė

2017 – 05 – 25

  Gegužės 24 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo LXI laidos Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniams. Trečių gimnazijos klasių mokiniai poezijos posmais šiltai pradėjo šventę. Buvo gera klausytis  Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinės Lauros atliekamų dainų. Abiturientus sveikino mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė. 

plačiau
SUSITIKIMAS

2016 – 05 – 22

  Gegužės 17 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko susitikimas su mūsų kraštiečiu Andriumi Teresa. Į renginį jis atvyko su žmona Alma ir sūnumi Emiliu. Svečias, nuo vaikystės sėdintis neįgaliojo vežimėlyje, papasakojo savo gyvenimo istoriją: sunkumus, su kuriais teko susidurti, linksmus nutikimus, svarbiausius įvykius. Pašnekovai susirinkusiuosius nustebino optimizmu, pozityviu požiūriu į gyvenimą, gebėjimu džiaugtis mažais dalykais.

plačiau