Naujienos

2012-10-30

 

Spalio 26 dieną Suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių  pedagogės su vaikučiais sukvietė į popietę „Pasikvieskime rudenį į svečius“. Jaukioje rudens lapais papuoštoje salėje išvydome nuotaikingą programėlę su dainomis ir šokiais, kurią paruošė neformaliojo ugdymo pedagogė Regina Valauskienė kartu su mokytojomis  Nijole Vaitkevičiene bei  Edita Pėlikiene Joms talkino mokytojų padėjėjos Alina Galminaitė ir Vida Volskienė. Į šventę su kraitele gėrybių atskubėjęs Rudenėlis buvo paruošęs daugybę užduočių. Vaikučiams teko pasukti galveles menant mįsles, minkles, prisiminti lietuvių liaudies patarles, priežodžius. O kiek džiaugsmo ir šypsenų padovanojo linksmosios estafetės! Teko išbandyti  savo taiklumą metant į krepšelius kaštonus, greitumą ir vikrumą – šokinėjant maišuose, skutant bulves ... Greičiausius, išradingiausius, vikriausius Rudenėlis apdovanojo prizais. Nė vienas neliko nepastebėtas.

plačiau

2012-10-30

 

Kam man Tu, Viešpatie, davei
Tą karštą širdį vien kentėti?
Kodėl aš negaliu blaiviai,
Šaltai kaip dauguma žiūrėti?


(Maironis)

plačiau

2012-10-10

 

MOKYTOJAU,
Po skambėjimu metų,
Po vėju, po saule,
Po rugpjūčio žvaigždėm,
Po gerumo šviesa,
Be suktybės, be melo,
Klastos, be apgaulės
TU - pavargusioj žemėj -
Palaimos šviesa.

plačiau
Draugystė tęsiasi...

2012-10-03

 

Šiais mokslo metais Šilalės suaugusiųjų mokyklai patikėtas lavinamųjų klasių vaikučių, besimokančių pagal specialiojo ugdymo programas lavinimas. Iki šiol jie mokėsi Šilalės Dariaus ir Girėno vidurinėje mokykloje (dabartinėje progimnazijoje). Džiugu, kad ten užsimezgusi graži draugystė nenutrūko.

plačiau
Europos kalbų diena mokykloje

2012-10-03

 

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Kasmet Europoje kalbų dieną vyksta šimtai renginių: spektaklių, žaidimų vaikams, muzikinių žaidimų, kalbų kursų, radijo ir televizijos laidų, konferencijų – galimybės tiesiog neišsemiamos!

plačiau

Gyvenimas - kaip pasaka, su daug išbandymų ir laiminga pabaiga. Tokio gyvenimo linkėjo Šilalės suaugusių bendrojo lavinimo mokyklos vienuoliktokai abiturientams Šimtadienio proga. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis.

plačiau
Prieš aptariant 2011-2012 mokslo metų pirmo pusmečio  rezultatus, mokyklos mokytojų Metodinės tarybos dėka vyko paskaita „Šiuolaikinė pamoka – išorės vertinimo kontekste“. Lektorė L. Pociuvienė ne tik pateikė naudingos informacijos, bet ir atsakinėjo į mokytojų klausimus, diskutavo, dalijosi gerąja patirtimi.
plačiau
Žiemos (Šv. Kalėdų) atostogos

Žiemos (Šv. Kalėdų) atostogos truks
nuo 2011-12-27 iki 2012-01-06